Home / Політичні партії / Заява фракції Конгресу українських націоналістів в Сокальській районній раді

Заява фракції Конгресу українських націоналістів в Сокальській районній раді

Ознайомившись із заявою Сокальської самооборони, фракція Конгресу українських націоналістів у районній раді повідомляє:

Президією районної організації КУН виключено з лав партії Романа Шведа за відсутність на сесії Львівської обласної ради, коли розглядалось питання про недовіру голові ОДА Олегові Салу.

Не всі аргументи, викладені у заяві, відповідають дійсності. Керівництву Сокальської РДА приміщення для роботи і проведення нарад в установах освіти, охорони здоров`я та соціального захисту не надавались. Лише заступник голови РДА Лариса Фарин брала участь у засіданні комісії з надання соціальної допомоги, субсидій та пільг малозабезпеченим верствам населення, яке проводилось в управлінні соціального захисту.

Голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк неодноразово на засіданнях Штабу національного спротиву заявляв та голосував про необхідність складання повноважень керівництвом Сокальської РДА.

Що стосується громадянської позиції членства РО КУН, то наші члени з перших днів революційних подій були і є активними учасниками Майдану та членами 10 сотні Самооборони, зокрема, Андрій Бабух, Вадим Кондратюк, Віктор Олейчук та багато інших.

З ініціативи голови РО КУН Ігоря Дацюка першою в Україні була скликана, 22 листопада 2013 року, позачергова сесія Сокальської районної ради, де депутати засудили дії уряду України щодо відмови від курсу на Євроінтеграцію. Члени фракції КУН в Сокальській районній раді неодноразово виїжджали до Києва на Майдан, організовували збір коштів, активно брали участь у роботі Штабу національного спротиву, одноголосно голосували на сесіях Сокальської районної ради за всі політичні рішення, у тому числі щодо недовіри голові Сокальської РДА.

Водночас заявляємо, що звинувачуючи окремих членів нашої районної організації партії, ви не бачите, що не все гаразд і в інших районних організаціях національно-патріотичних партій. Ми виступаємо за люстрацію в кожній партії, а не тільки однобоко, як це подано в заяві.

Сповідуємо засади єдності національно-патріотичних партій для добра Української держави і нації, побудови демократичного, громадянського суспільства, спрямування зусиль на соціально-економічний та інфраструктурний розвиток нашої Сокальщини.

Слава Україні! Героям слава!

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Народний депутат Олег Мусій звітавув перед громадою за роботу у 2017 році

29 січня в сесійній залі Сокальської ...