Home / Політичні партії / Заява голови депутатської фракції “Батьківщина” в Сокальській районній раді

Заява голови депутатської фракції “Батьківщина” в Сокальській районній раді

З А Я В А

Тотальне переслідування представників опозиції стає фірмовим стилем діючої антиукраїнської влади. Його жертвами стають як звичайні громадяни, так і політики, за якими стоять мільйони виборців. І не має значення, кого переслідує влада  учасників “Податкового майдану” чи лідерів провідних опозиційних партій  кожному зрозуміло, що йдеться не про встановлення істини чи покарання винних, а лишень про помсту та знешкодження своїх політичних конкурентів.

Уся країна є свідком жорстокої політичної розправи над одним із лідерів суспільної довіри Юлією Тимошенко. Правлячий режим перейшов межу, цинічно заарештувавши її.  Процес над Тимошенко вже давно вийшов за межі правової площини і має виключно політичний характер.
Очевидно, що апеляції до тих, хто організував це судилище, є марними. Тому ми, депутати Сокальської районної ради, члени фракції "Батьківщина", звертаємося до всіх мешканців Сокальського району із закликом: "Не будьте байдужими!  Не бійтесь! Нас  мільйони, а їх  одиниці! Час справедливості неодмінно настане, якщо ми будемо боротись за неї разом!".

Олег КОЖУШКО,
голова депутатської фракції "Батьківщина" в Сокальській районній раді.         
  

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Народний депутат Олег Мусій звітавув перед громадою за роботу у 2017 році

29 січня в сесійній залі Сокальської ...