Home / Політичні партії / Заява сокальської районної організації Партії регіонів

Заява сокальської районної організації Партії регіонів

Сокальська районна організація Партії регіонів закликає жителів району не політизувати судовий процес над експрем’єрміністром України Юлією Тимошенко.

Хочемо наголосити, що цей судовий процес має в своїй основі виключно правовий, а не політичний характер. Юлію Тимошенко звинувачують у підписанні кабальних для України газових угод, які завдали державі багатомільярдних збитків, а для простих українців відобразилися у підвищенні ціни на газ і, відповідно, зубожінні народу.

Згідно з чинним законодавством, арешт підсудного громадянина, як запобіжний захід, не визначає ступінь його вини, а презумпцію невинуватості в Україні ніхто не скасовував. Тому усі заяви так званих захисників Юлії Тимошенко є не більш, ніж спробою збурити людей уявними загрозами.

Опозиція навсебіч заявляє про переслідування та диктатуру, проте дуже яскравим є той факт, що одразу ж після арешту Юлії Тимошенко в ефірі національних каналів з’явилося її відеозвернення до народу, нібито підготоване заздалегідь. Поява цього відеозвернення, а також численні виступи в ефірах телеканалів, радіостанцій та на шпальтах газет представників опозиції є яскравим доказом панування в Україні свободи слова та відсутності будьякої цензури у ЗМІ.

Хочемо нагадати, що в Європі є чимало прикладів притягнення до суду високопосадовців. Свого часу на лаві підсудних були прем’єрміністр Італії Сільвіо Берлусконі та колишній президент Франції Жак Ширак, проте у ці судові справи ніхто не втручався, тиск на суд не чинився, а самі підсудні поводились адекватно та коректно.

Не можна говорити про якісь політичні переслідування в Україні, адже правоохоронні органи затримують виключно за порушення чинного законодавства не лише представників опозиції, але й чиновників усіх рівнів і в тому числі представників Партії регіонів. Суд над експрем’єром є лише доказом того, що перед Фемідою в Україні усі рівні, незалежно від статусу та політичної приналежності.

Хочемо нагадати, що влада в Україні чітко поділена на три гілки  законодавчу, виконавчу та судову. Згідно з чинним законодавством, "забороняється втручання у здійснення правосуддя, вплив на суд або суддів у будьякий спосіб, неповага до суду чи суддів", а "суди здійснюють правосуддя самостійно. Судді при здійсненні правосуддя незалежні від будьякого впливу, нікому не підзвітні і підкоряються лише закону".
Тому втручання у судовий процес та тиск на суд є неконституційними та незаконними. Вважаємо неприпустимими розгляд під час сесій рад різних рівнів питання щодо судового процесу над експрем’єром, адже міжнародні інституції можуть розцінити це як тиск на суд.

Закликаємо усі політичні сили припинити спекуляції, використовуючи для цього особу колишнього прем’єра, винуватість чи невинуватість якої потрібно встановлювати і доводити у судовому порядку, а не з сесійних трибун. Водночас районна організація Партії регіонів закликає депутатів усіх рівнів рад спільно взятися до розв’язання економічних проблем регіону. Працюймо над створенням робочих місць, ремонтом доріг, підготовкою до Євро-2012, а не витрачаймо час на порожні балачки про уявні репресії.

Наталія КАРТАШОВА,
голова Сокальської районної організації Партії регіонів, депутат районної ради.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Депутати Сокальської районної ради не підтримали звернення, яке стосувалося підвищення ціни на газ

2 листопада пройшло ІІ пленарне засідання ...