Home / Політичні партії / Заява Ради районної політичної партії «Наша Україна»

Заява Ради районної політичної партії «Наша Україна»

У палітрі політичних сил України наша партія діє на засадах добровільності, рівноправності та взаємоповаги її членів, законності та гласності, і спрямовує свою діяльність на зміцнення державності, незалежності, політичної консолідації, розвиток правової, демократичної, європейської України.

Наша районна організація оцінила та зробила самооцінку роботи визначила напрям своєї поведінки в майбутньому. Вчимося самі, кажемо Сокальській громаді реально оцінювати діяння окремих осіб, груп, політиків за їх конкретними справами. Всі наші прорахунки попередні і нинішні мають одне печальне джерело – відсутність загальноукраїнської єдності всіх політичних рухів, лідерів, еліти і народу. Крім того, багато сил забирала і нині забирає боротьба проти своїх. Без участі кожного змінити це неможливо.

Заява Сокальської самооборони стривожила нас.

Вважаємо, що члени партії М. Христинич, Л. Фарин добросовісно виконують свої державні обов’язки, не порушили принципів політичної сили, християнських цінностей. Про свою громадянську позицію заявили участю 01.12.2013 року на сокальському майдані, 02.12.2013 р., 19.02.2014 р. написанням заяв про звільнення з займаних посад.

Рада районної партії «Наша Україна» засуджує таку «політичну боротьбу», яка розходиться із розумом, аналізом, культурою, вихованням та мораллю.

Нам залишається один шлях – перемагати через єднання, через народну єдність та повагу. Час тверезо думати, працювати і молитися.

Слава Україні! Героям слава!

Підписали члени ради партії:

2 березня 2014 року

м. Сокаль

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Народний депутат Олег Мусій звітавув перед громадою за роботу у 2017 році

29 січня в сесійній залі Сокальської ...