Home / Політичні партії / Злагоджена, конструктивна робота – запорука успіху

Злагоджена, конструктивна робота – запорука успіху

Часто депутати різних рівнів виступають на сторінках нашої газети, розповідають про наболіле, свою депутатську діяльність, акцентують увагу на проблемах, які є актуальними і їх необхідно якнайшвидше вирішити. Сьогодні нашим гостем є депутат Сокальської міської ради, голова комісії з питань бюджету та економіки Юрій ЧАБАН.

– Юрію Любомировичу, Ви обрані депутатом міської ради по виборчому округу, де мешканці цих вулиць добре знають Ваших батьків і Вас, це велика відповідальність перед людьми…

– Так, мене обрано депутатом у одномандатному виборчому окрузі №3 (вулиці Шевченка, Толстого, Сковороди, Горького, Підкови, Симоненка, Дорошенка). У новообраній міській раді увійшов до складу депутатської групи «За зміни», яка налічує сім депутатів. Окрім цього, очолив постійну комісію з питань бюджету та економіки.

– Отже, Ви очолюєте комісію з питань бюджету та економіки, як вона працює, що вдалося вирішити?

– До складу комісії входить п`ять депутатів від різних політичних сил. Позитивним є той факт, що практично всі рішення на її засіданнях після тривалих дискусій приймаємо одноголосно, незалежно від характеру питань, які виносимо на розгляд.
Бюджет міста складає 11531310 грн., із них близько 8 млн. грн. – це витрати на утримання дошкільних закладів освіти (здебільшого захищені статті – заробітна плата та енергоносії). Зрозуміло, що за таких умов важко повноцінно займатись благоустроєм міста та розвитком інфраструктури. Не дивлячись на це, велику частку запланованого вдається втілити в життя. Зокрема, приємно, що керівництво органів місцевого самоврядування постійно дослухається і до проблематики мого виборчого округу: здійснено поточний ремонт дороги по вулиці Підкови (з державного бюджету виділено на ці роботи 150 000 грн.); розроблено робочий проект по будівництву каналізаційного колектора по вулицях Шевченка, Підкови (вартість проекту 51 тис. грн.); заплановано кошти на поточний ремонт вуличного освітлення по вулиці Шевченка (майже 40 тис. грн.); в наступному році планується передбачити в бюджеті кошти на очищення та поглиблення водовідвідної канави по вул. Шевченка та Підкови.

– Але ж до Вас звертаються не лише Ваші виборці, чимало проблем мають загалом мешканці Сокаля?

– Так, з різними заявами та проханнями звертаються не лише виборці мого округу, але й інші мешканці міста. Всіх проблем, звичайно, не вирішиш самотужки, тому часто доводиться звертатись по допомогу до колегдепутатів районної ради, депутата обласної ради Ганни Костюк, міського голови. Принагідно хочу подякувати їм за розуміння. Все свідоме життя проживаю і працюю в Сокалі, тут мешкають мої батьки, тут підростають троє синів. Можливо, це звучить банально, але я дуже люблю своє рідне місто і дійсно вважаю його найкращим. Мені інколи справді боляче чути нарікання виборців щодо якості дорожного покриття, зовнішнього вигляду вулиць, будинків тощо. На жаль, такими є реалії сьогодення – дуже часто міста – районні центри залишаються наодинці зі своїми проблемами…

– На сесіях міської ради деякі питання розглядають особливо емоційно, фракції не можуть дійти до спільної думки, чому?

– Прикро, що деякі питання, що виносять на розгляд сесії чи виконкому міської ради, деколи занадто політизуються. На щастя, це не стосується бюджетних питань, але земельні та питання щодо роботи комунальних підприємств, а також бізнесу чи виключно правової площини, часто розглядають частиною депутатського корпусу з політичних чи навіть релігійних міркувань. Вважаю, що це неприпустимо на рівні місцевого самоврядування.

– Закінчується перший рік нової каденції органів місцевого самоврядування, які Ваші прогнози на майбутнє?

– Добігає до кінця перший рік нової каденції органів місцевого самоврядування, закінчується і 2011 рік. Значно оновився персональний склад всіх без винятку місцевих рад, проте деякі проблеми все ж знову залишаються невирішеними. 2012 рік, який незабаром надійде, за прогнозами експертів, буде нелегким – поглибляться кризові явища в окремих галузях економіки, він пройде в умовах жорсткої бюджетної економії. Отож, хотілося б побажати сокальчанам злагоди та взаєморозуміння – це єдиний шлях до вирішення всіх побутових чи економічних проблем.

– Дякую за розмову.

Розмову вела Оксана ПРОЦЬ.
 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Депутати Сокальської районної ради не підтримали звернення, яке стосувалося підвищення ціни на газ

2 листопада пройшло ІІ пленарне засідання ...