Home / Політичні партії / Звернення Фронту змін до мешканців Сокальщини

Звернення Фронту змін до мешканців Сокальщини

Шановні жителі Сокальщини!

Під час виборів 31 жовтня своїми голосами Ви підтримали нас для служіння громаді Сокальщини. Щиро Вам вдячні за високу довіру і виявлену прихильність.

Ми, депутати Сокальської районної ради від політичної партії «Фронт змін», розуміємо відповідальність, що лягає на нас, та запевняємо Вас, що докладемо всіх зусиль для ефективної та відповідальної роботи районної ради.

Перша сесія  Сокальської районної ради VI cкликання, що розпочала роботу 19 листопада, через  особисті амбіції  частини депутатського корпусу, була  перенесена на 1 грудня. На жаль, перша сесія  продемонструвала, що для деяких депутатів проблеми району, прийняття бюджету, забезпечення функціонування закладів медицини, освіти  є менш важливими, ніж розподіл посад. Це показує  неготовність частини депутатського корпусу нести політичну та моральну відповідальність перед виборцями Сокальщини. Боротьба за керівні посади в районній раді замінила декларовані наміри працювати і вирішувати важливі соціальноекономічні проблеми сьогодення. Тому закликаємо до співпраці та відкритої дискусії.

Сокальська районна організація ПП «Фронт Змін» прагне  конструктивно працювати на благо Сокаля та цілого району і тому заявляє про створення фракції «За зміни на Сокальщині».

Запрошуємо до співпраці всі політичні сили, які пройшли до районної ради. Ми хочемо бути  рушієм реальних перетворень на території Сокальщини. Наш принцип – депутатство для служіння громаді, а не заради власних вигод, адже довіру важко здобути, але легко втратити.
Політична партія «Фронт змін» заявляє про свою відкритість до діалогу з усіма заради достойного життя і кращого майбутнього громади Сокальщини.

Микола ПАСЬКО, голова  Сокальської  районної oрганізації•політичної партії «Фронт змін».

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Підписано розпорядження про скликання чергової двадцять п’ятої сесії Сокальської районної ради

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько ...