Home / Політичні партії / Звіт ВО “Свобода” за 100 днів роботи перед мешканцями Сокаля

Звіт ВО “Свобода” за 100 днів роботи перед мешканцями Сокаля

Йдучи на вибори, Всеукраїнське об’єднання "Свобода" обіцяло громаді, що, отримавши депутатські мандати, регулярно звітуватиме про проведену роботу. В неділю, 20 лютого, перед мешканцями Сокаля відбувся один з таких звітів, який підготовлено за результатами 100 днів роботи депутатів різних рівнів від ВО "Свобода" у радах. Орієнтиром і головним програмним документом у діяльності депутатів ВО "Свобода" упродовж каденції, як ми й обіцяли, є засади "Програми захисту українців". Сокальський народний дім був повністю заповнений небайдужими мешканцями. З вступним словом виступив настоятель кафедрального храму св. ап. Петра і Павла отець Ярослав Кащук і поблагословив депутатів на добру роботу в громаді. Першим звіт про роботу депутатів Сокальської районної ради розпочав голова РО ВО "Свобода" і голова фракції у районній раді Роман Запісоцький. За результатами виборів у місцеві ради, ми маємо 15 депутатів у Сокальській районній раді, 14 депутатів і секретаря у Сокальській міській, сім депутатів у Великомостівській міській, три депутати і секретаря у Белзькій міській, чотири депутати Угнівської міської ради і більше 100 депутатів сільських рад у районі, і два депутатисвободівці Львівської обласної ради від Сокальщини. Всі вони беруть активну участь у роботі сесій і профільних комісій, подано більше 100 звернень і запитів до виконавчих органів і служб. Розроблено та прийнято кілька нових програм: щодо підтримки розвитку сільських громад, сільського футболу в районі, забезпечення сільських рад якісним Інтернет зв’язком. Складено понад 30 актів на поганий стан доріг, скеровано звернення щодо відставки керівника "Сокальавтодору", проведено більше 30 прийомів та зустрічей з громадянами. Скеровано в обласну адміністрацію понад 40 звернень щодо надання статусу "Матигероїня" жінкам, які народили і виховали більше п"яти дітей. До вшанування українських свят та героїв провели більше 10 акцій та заходів, в тому числі смолоскипну ходу у Великих Мостах і Сокалі до дня народження Степана Бандери. Повсякденна робота з громадянами надихає на нові ідеї і нові здобутки. Роман Запісоцький відповів і на кілька важливих питань.

Звіт про роботу фракції ВО "Свобода" у Сокальській міській раді зробив голова фракції Юрій Товарянський. Він, зокрема, відзначив, що депутати найперше зробили спробу перевірити діяльність виконавчих органів, і подали близько тридцяти депутатських звернень. Найбільшою проблемою жителів Сокаля є оплата за комунальні послуги та водо і теплопостачання. Донині повної відповіді не отримано. Чомусь у великій таємниці заробітна плата керівників, а також кошторисні та витратні документи. ВО "Свобода" добивається прозорого ведення сесій, виступає за співпрацю з засобами масової інформації, а також за трансляцію сесій по місцевому телебаченні (кабельному, і через Інтернет). Адже мешканці міста повинні чітко бачити роботу своїх обранців і чиї інтереси вони захищають. Як зазначив •Ю. Товарянський, ще багато крапок над "і" треба поставити. Перш за все вивчити роботу попередників, насамперед, по земельних питаннях (колишнього хімзаводу, цегельного заводу, журналу ведення реєстрації під індивідуальне будівництво, по оренді приміщень). На цьому не зупиняємося і в тісній співпраці з прокуратурою та райвідділом міліції доб"ємося наведення порядку в нашому місті.

Депутат міської ради Галина Шклянка розробила Програму "Наше подвір"я" щодо ефективного використання коштів по благоустрою та утриманні прибудинкових територій, ремонту тротуарів, вулиць, освітлення і дитячих майданчиків. Під цю програму міська рада виділила 390 тисяч гривень на 2011 рік.

Депутат Львівської обласної ради Олександра Небожук зупинилася на роботі депутатського корпусу ВО "Свобода" в обласній раді та про свою роботу у Великомостівському окрузі.

Другу частину зустрічі відкрив отець Василь Партика зверненням вірян до влади, і висловив сподівання, що при владі в Україні нарешті повинні бути молоді націоналісти, патріоти свого народу, а не грошові олігархічні клани.

Ведучі святкового концерту, присвяченого Дню рідної мови, Роман Запісоцький і Марійка Занько розповіли про утиски української мови від часів Петра І і до ТабачникаАзарова. Учні Сокальського НВК "ЗШ IIII ст. №2ліцей" Зоряна Саламанчук, Юлія Кіт, Альбіна Погранична, Мар"яна Назар, Волсвинської ЗШ  Мар"яна Крук, Софія Гілевич, Софія Крук, Ольга Росоловська читали вірші про рідну українську мову. Чоловічий ансамбль Комарівського народного дому в складі художнього керівника Михайла Охрима, а також Михайла Антонюка, Михайла Шурм`яка, Василя Шурм`яка, Степана Синчини, Івана Скопика і отця Тараса Гнатіва, настоятеля храму сіл Волиця, Зубків, Комарів, виконали українські народні і патріотичні пісні. Вперше на великій сцені прозвучала "Роксолана" у виконанні автора слів і музики отця Тараса Гнатіва. Гармонійно доповнили виступ народний ансамбль "Любисток" Сокальського народного дому і дует у складі Ольги Шевчук і Любові Саврук піснею "Про Україну". Людмила Сидорова виконала "Молитву", а на завершення всі виконавці і глядачі заспівали Гімн України. Бурхливими оплесками глядачі дякували виконавцям та організаторам цього свята  районній організації ВО "Свобода".

Богдан ШКЛЯНКА,
депутат Сокальської районної ради.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Депутати Сокальської районної ради не підтримали звернення, яке стосувалося підвищення ціни на газ

2 листопада пройшло ІІ пленарне засідання ...