Home / Про великі підприємства / Червоноградські шахти майже на 50% забезпечують вугіллям Україну

Червоноградські шахти майже на 50% забезпечують вугіллям Україну

Про це, 21 вересня, під час засідання Колегії, розповів міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик.

Як зазначив міністр, 50% щоденного відвантаження на енергетику по Україні забезпечує ДП «Львіввугілля», а відтак питання розвитку підприємства є вкрай важливим для регіону та енергетики країни в цілому.

Також Ігор Насалик додав, що ще цьогоріч, ДП «Львіввугілля» отримає 350 млн. грн. кредитних коштів під державні гарантії на модернізацію, а відтак це дасть змогу, вже з квітня 2018, вийти на беззбитковість.

Як зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, якщо ж кошти надійдуть, це покращить ефективність праці гірників, що в свою чергу дозволить підвищити заробітну плату.

У роботі Колегії взяли участь: перший заступник Голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України Олександр Домбровський, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, т.в.о. генерального директора Олег Акімов, голова Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Олег Турчин та голова Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м.Червонограда Віталій Оніжук.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Гірники провели акцію протесту у Львові через невиплату заробітної плати

На підтримку шахтарів зі Сходу, 1 ...