Home / Про великі підприємства / Генеральний директор ДП «Львіввугілля» доповів про стан вугільної промисловості на Сокальщині

Генеральний директор ДП «Львіввугілля» доповів про стан вугільної промисловості на Сокальщині

В. о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Андрій Дяченко зустрівся з головами профкомів Львівської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості України та Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червоноград.

Звертаючись до профактиву, він відзначив основні позитивні моменти сьогодення: завдяки активному відвантаженню як концентрату, так і рядового вугілля, вдалося стабілізувати ситуацію та придбати обладнання для 122 лави на «Степовій» та пришвидшити підготовку до запуску нових лав на шахтах «Червоноградській», «Відродження», «Зарічній», з введенням яких до кінця року середньодобовий вуглевидобуток збільшиться до 7,5-8 тисяч тонн, також проведено повний розрахунок за послуги збагачувальної фабрики ПАТ «Львівська вугільна компанія» та Нововолинського ремонтно-механічного заводу. У червні відбулося підвищення ставок і тарифів, виходячи з мінімальної зарплати 1218 грн.

(Прес-служба ДП «Львіввугілля»).

 

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На шахті «Лісова» знову аварія, загинув 42-річний гірник

У вівторок, 31 жовтня, внаслідок отриманих ...