Home / Про великі підприємства / Через заміну колектора трамвай на Сихів поки що не поїде – «Львівавтодор»

Через заміну колектора трамвай на Сихів поки що не поїде – «Львівавтодор»

Заміна колектора на місці нової трамвайної колії з центру Львова на Сихів стала на заваді пуску трамвая вже цього року.

Про це повідомив сьогодні під час брифінгу «Трамвай на Сихів: підсумки проекту за 2014 рік» директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, інформує кореспондент «Вголосу».

Як зазначив фахівець, нині готують проект та фінансові розрахунки для будівництва колектора.

«Тільки-но проект буде готовий, ми зможемо говорити з представниками ЄБРР про можливе дофінансування. Адже йдеться про доволі велику суму – 4-5 мільйонів євро», – наголосив директор.

Він також сказав, що вже є попередні домовленості з директором ЄБРР в Україні Аджунером Шевкі про дофінансування.

«Представники банку розуміють, що колектор – питання стратегічне. Без його заміни неможливо продовжувати будівництво трамвайної колії. Отже, нині вони чекають від нас чіткого плану й розрахунків, які дадуть можливість зрозуміти всю картину», – пояснив Олег Береза.

Своєю чергою, директор ЄБРР в Україні Аджунер Шевкі сказав, що працювати з львів’янами в плані організації і впровадження цього проекту легко.

«Це не перший проект банку, який ми реалізуємо у Львові. До цього в нас не виникало жодних проблемних питань. Сподіваюся, що й цього разу все відбуватиметься, як було заплановано. Адже до проекту залучено лише високоякісних працівників й компанії, які добре зарекомендували себе в галузі будівництва», – наголосив Аджунер Шевкі.

Нагадаємо, трамвайну лінію із центру до Сихова прокладуть вулицею Стуса вздовж просп. Червоної Калини до ринку «Санта-Барбара». Додатково розглядають сполучення із залізничним вокзалом.

Проект фінансують за рахунок кредиту від ЄБРР у 6 млн євро, гранту німецького уряду у 5 млн. євро та за кошти з міського бюджету – 6,8 млн євро.

Кредит надано на 7 років. Його мають погашати 12-ма рівними частинам щопівроку з однорічним пільговим періодом.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Шахтарям виплатили 100% зарплати за червень

У вівторок, 14 серпня, на рахунки ...