Home / Про великі підприємства / Кращі з кращих на шахтах ДП “Львіввугілля”

Кращі з кращих на шахтах ДП “Львіввугілля”

Змагання між трудовими колективами вугледобувних та прохідницьких бригад шахт ДП «Львіввугілля» за високопродуктивну працю з нагоди професійного свята Дня шахтаря відзначалися особливою напруженістю. На початку серпня спеціальна комісія визначила переможців.

У наказі №154 від 6 серпня 2012 р., який затвердив генеральний директор держпідприємства Микола Клюка, відзначено, що зразки самовідданої праці, високої професійної майстерності, що підтверджуються стабільною роботою протягом року, демонструють колективи шахт «Межирічанська», «Великомостівська» та «Лісова», які планове завдання з видобутку вугілля за сім місяців 2012 року виконали відповідно на 128,6%, 114,7% та 101,1%.

«Золото» у змаганні вуглевидобувних бригад цьогоріч виборов колектив бригади Івана Стельмаха (начальник дільниці Олександр Паращенко) з шахти «Межирічанська». Стабільність – ознака майстерності, і друге місце, як і у 2011му, – у бригади заслуженого шахтаря України Ярослава Бурлаченка (начальник дільниці заслужений шахтар України Анатолій Потопа) з шахти «Великомостівська». Бригада Івана Троцька з шахти «Лісова» (начальник дільниці Степан Грицак) здобула «бронзу». Дещо не дотягнули до призових місць гірники з бригади Валерія Завадського (начальник дільниці Богдан Лопушанський) із «Зарічної», їх значний внесок у період трудової вахти відзначено заохочувальною премією. Вугілля починається з проходки. Швидкі метри вивели на перше місце бригаду Віктора Васьківа (начальник дільниці Володимир Приходько) з шахти «Великомостівська». З невеликим відставанням другими стали прохідники шахти «Межирічанська» – бригада Сергія Клюйка (начальник дільниці Володимир Козловський). Під керівництвом заслуженого шахтаря України Володимира Манькута третє місце у змаганні «підземних скороходів» посіла бригада з шахти «Червоноградська» (начальник дільниці Роман Тимоць). А за пройдені в період змагання 120 п. м. гірничих виробок заохочувальна премія у бригади Романа Гумена з «Межирічанської». Колективи бригадпереможців будуть вшановані на урочистих зборах до Дня шахтаря, що відбудуться у Народному домі Червонограда.

Марія ЛУЦЕНКО.

Фото Тараса ТКАЧА.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львовуголь выплатили еще 13% заработной платы за август

По словам главного бухгалтера Тараса Бабника ...