Home / Про великі підприємства / М.Волинець: вугільна галузь, фактично буде знищена

М.Волинець: вугільна галузь, фактично буде знищена

Що ж чекає вугільну галузь в 2018 році? Вчора на сайті Верховної Ради України з’явився текст проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2018р.» (№ 7000 від 15.09.2017р.).

Відповідно до цього проекту, кошти передбачені лише на ліквідацію збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств у розмірі – майже 753 млн.грн., на заходи з охорони праці та підвищення техніки безпеки – 100 млн.грн. та на гірничорятувальні заходи – 290 млн. грн. І це все, що уряд планує виділити на вугільну галузь у 2018 році.

“Судячи по цим цифрам, можна сказати єдине – вугільна галузь фактично буде знищена, бо мабуть краще закуповувати вугілля за кордоном ніж підтримувати вітчизняну вугільну галузь”, – коментує М.Волинець, голова НПГУ.

Також, за словами Михайла, після аварії на шахті «Степовій», у березні 2017р., Прем’єр–міністр України Володимир Гройсман пообіцяв виділити 200 млн. грн. на закупівлю саморятівників… І лише в липні виділили 100 млн. грн., а в проекті Держбюджету на 2018 рік передбачають ще 100 млн.грн. А чи достатньо цих коштів? На сьогоднішній день шахти не в повному обсязі забезпечені засобами індивідуального та колективного захисту – саморятівниками (забезпеченість 46%), інертним пилом (забезпеченість 49%), пожежним трубопроводом (забезпеченість 78%), вогнегасниками (забезпеченість 86%) і т.п.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

11 січня гірникам Львіввугілля перерахували частину зарплати за листопад 2018 року

11 січня, протягом дня, працівникам ДП ...