Home / Про великі підприємства / На “Клінгспорі” запущено виробництво

На “Клінгспорі” запущено виробництво

НА «КЛІНГСПОРІ» ЗАПУЩЕНО ВИРОБНИЦТВО

Минулого року у Великих Мостах, поблизу колишнього підприємства ТЕПЕЛ, розпочали будівництво нового заводу  абразивних матеріалів "Клінгспор". Пройшов лише рік і нині тут стоїть новозбудований цех європейського зразка, який є окрасою Великих Мостів.

Голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак разом із представниками місцевих засобів масової інформації зустрівся із керівництвом заводу, ознайомився із його роботою.

Генеральний директор заводу Роланд Кашни зустрів всіх приязно. Він привітався з нами поукраїнськи і похвалився, що уже встиг вивчити деякі українські слова. На початку зустрічі Роланд Кашни познайомив нас із керівним штатом працівників, це, зокрема: Ольга Шнитко, асистент генерального директора, Іван Кобаренко, керівник виробництва, Леся Кобрин, юрист, вона також відповідає за підбір персоналу і надання дозволів, Олег Джура, заступник керівника виробництва, відповідальний за контроль якості. Пан Роланд подякував голові Сокальської райдержадміністрації за підтримку, зазначив, що влада міста, району, області має хорошу співпрацю з іноземним інвестором.

Роланд Кашни звернувся до голови райдержадміністрації Миколи Мисака з такими словами: "Минулого разу ми бачилися перед високою огорожею, тут був будівельний майданчик, а зараз маєте змогу оцінити, що нам вдалося зробити за цей короткий час. Дуже радіємо, що ви знову завітали до нас. Ще не було офіційного відкриття заводу абразивних матеріалів "Клінгспор", не усі роботи завершені, плануємо збудувати ще один цех, який буде таких великих розмірів, як і той, що уже збудований, адміністративну будівлю, яку частково вбудуємо в другий цех. Надіємося, коли закінчимо усі роботи, зможемо презентувати громаді Сокальського району гарний завод наступного року. Відкриття могло б відбутися швидше, але хочу показати людям, що іноземні інвестори мають хорошу підтримку місцевої влади на Сокальщині".

Генеральний директор розповів присутнім, що завод уже працює. Перед тим близько трьох місяців тривало тествиробництво, адже вимоги до готової продукції дуже високі, тому потрібно було працівників добре підготувати, перш ніж запускати виробництво на повну потужність. Нині на Великомостівському заводі абразивних матеріалів "Клінгспор" працює майже 120 людей. Усі працівники, залучені у виробництві абразивних матеріалів, проживають у Сокалі, Червонограді, селах району, але найбільше  великомостівчан. Завод трохи віддалений від центру Великих Мостів і тому, щоб людям було легше добиратись на роботу, тут організували безкоштовний транспорт. Завод орендує кілька автобусів, які возять людей на роботу з району. "Клінгспор" розташований серед мальовничої природи, але, на жаль, поруч немає закладів громадського харчування. Тому генеральний директор Роланд Кашни розповів, що усіх працівників на заводі безкоштовно харчують. Девіз німецьких інвесторів: "Хто у нас працює, той у нас і харчується". У селі Боянець працює ресторан "Марічка", кухарі якого готують їжу і готові страви привозять в їдальню, яка є на підприємстві.

Пан Роланд сказав, що дуже тішиться, що обрали для будівництва такого потужного заводу саме Великі Мости. Тут вдале місце розташування, хороше сполучення, є газ, світло, вода, близько до кордону. Крім того, німецька сторона стверджує, що у Великих Мостах є великий потенціал працівників і сильна підтримка громади. Працюють прозоро, все офіційно, жодної виплати заробітної плати в конвертах.

Далі слово мав голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак:

– Районна, обласна влада і надалі сприятимуть тісній співпраці. Коли тількино почалось будівництво заводу, серед місцевих жителів було багато як противників, так і прихильників. Але нині вони зрозуміли, що це нешкідливо, переосмислили своє відношення до його будівництва і роботи. Вони добре проаналізували це питання і зрозуміли, що це важливо  залучати інвесторів в наш регіон. Тішимося, що ваш завод прийняв на роботу усіх людей з Сокальського району, бо нині досить актуальною є проблема безробіття. Будуйтесь, розширяйте виробництво, а ми зі своєї сторони всіляко вам сприятимемо.

Пізніше генеральний директор заводу абразивних матеріалів Роланд Кашни зробив екскурсію підприємством, ознайомив із технологією виробництва абразивних матеріалів. Величезний цех відповідає усім європейським стандартам. На цьому заводі німецька безпека праці. Щоб задовольнити всі вимоги, які необхідні для виробництва, керівництво "Клінгспору" придбало для працівників захисне взуття, рукавиці, окуляри, спецодяг. Я поспілкувалася із кількома працівниками, які в цей час були на зміні. Вони зазначили, що умовами праці та розміром заробітної плати задоволені. Працівникам щомісячно її виплачують у вигляді окладу та відсотків від виробітку і якості виготовленої продукції.
На заводі створені усі необхідні для праці умови: затишна їдальня, сучасні умивальники, душові кабінки, туалети  усе зроблено за німецькими стандартами.

На закінчення нашого візиту голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак наголосив: з нетерпінням чекаємо, коли відбудеться офіційне відкриття заводу абразивних матеріалів. Радіємо, що на теренах Сокальського району є іноземний інвестор, який створює нові робочі місця.

А мені залишилось лише порадіти за тих людей, які там працюють. Вони знайшли хорошу роботу на місці, не поневірятимуться по світах, мають стабільну заробітну плату і підніматимуть економіку нашого району. Хай їм щастить!

Ольга РОМАНЮК.

Заходи на туристический портал Русский путешественник и найдёшь то, что искал.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Гірники Львіввугілля отримали 6% зарплати за серпень

28 вересня на рахунки ДП Львіввугілля ...