Home / Про великі підприємства / На сесії облради знову розбиратимуться з облавтодором

На сесії облради знову розбиратимуться з облавтодором

На сесії Львівської обласної ради планують заслухати звіт директора ДП «Львівський облавтодор» Юрія Тарасевича. Про це на виїзному засіданні комісії облради з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради повідомив голова комісії Михайло Блавацький.

«Одна із найбільших проблем Львівської області – це дороги. А проблема ця якраз таки полягає в тому, що кошти, які виділялися на ремонти та обслуговування доріг, використовувалися весь цей час не за призначенням. Ямкові ремонти в Україні сьогодні найпоширеніший метод ремонту доріг. На Сокільницькому мості на ремонт однієї ямки йде 1 тис. грн. Уявіть, скільки в нас на Львівщині ям і скільки мільйонів гривень сьогодні закопують в землю», – повідомив Михайло Блавацький.

Він також додав: «За результатами побаченого ми складемо акти, які подамо голові фракції, а далі ці акти підуть на розгляд комісій в облраді».
На запитання, чи реально сьогодні когось за це покарати, Михайло Блавацький відповів: «Я думаю, що в нашій країні реально покарати через одного виконавця тих робіт. Якби покарали хоча б кількох начальників управлінь, то інші б боялися робити такі речі».

Михайло Блавацький також повідомив, що на сесії Львівської обласної ради депутати планують заслухати звіт директора облавтодору пана Тарасевича. На цій же сесії буде включене питання стосовно незадовільного стану доріг Львівщини.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Шахтарям виплатили половину зарплати за листопад 2018 року

Сьогодні, протягом дня, працівникам ДП Львіввугілля, ...