Home / Про великі підприємства / На шахті «Червоноградська» відбулася навчальна тривога

На шахті «Червоноградська» відбулася навчальна тривога

На шахті «Червоноградська» відбулася учбова тривога. Ці навчання проводилися з метою відпрацювання злагодженості та взаємодопомоги у діях працівників підприємства та гірничо-рятувального загону при ліквідації наслідків можливої аварії та наданні допомоги постраждалим.

Навчання розпочались так – о 10.06 на пульт диспетчера шахти «Червоноградська» прийшло повідомлення від гірника очисного забою вуглевидобувної дільниці №1, що на 562 бортовому штреку вистрілив електричний кабель та сталося загорання затяжки. Диспетчер почав діяти згідно плану ліквідації аварії та повідомив Львівсько-Волинський ВГРЗ.

За ходом виконання учбової тривоги спостерігали заступник технічного директора з протиаварійного та протипожежного захисту ДП «Львіввугілля» Сергій Руденко, начальник відділу служби охорони праці Віталій Пеньковський, головний гірник з протиаварійного захисту та буро-вибухових робіт Іван Плешинець та інші включаючи інженерно-технічних працівників шахт держпідприємства. Присутні дали задовільну оцінку діям працівників шахти під час ліквідації наслідків умовної аварії та зарахували учбову тривогу.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Шахта “Великомостівська” відзначила 60-літній ювілей. Відео

29 грудня шахта «Великомостівська» ДП «Львіввугілля» ...