Home / Про великі підприємства / На зустрічі гендиректора “Львіввугілля” з профспілками обговорювалося становище працівників шахти “Межирічанська”

На зустрічі гендиректора “Львіввугілля” з профспілками обговорювалося становище працівників шахти “Межирічанська”

19 січня в приміщенні Львівської територіальної організації профспілки вугільників відбулася зустріч генерального директора ДП «Львіввугілля» Сергія Остапенка з головами первинних профспілкових організацій шахт, допоміжних підприємств та з лідерами обох профспілок Олегом Турчиним і Михайлом Шаблею.

На нараді генеральний директор доповів про поточний стан справ на вугільних підприємствах ДП «Львіввугілля».

– У зв’язку з зупинкою шахти «Межирічанська», становище складне, але при повній мобілізації зусиль трудових колективів усіх копалень, – зауважив Сергій Остапенко, – взаєморозумінні та підтримці профспілок, впевнений, що ситуація стабілізується. План 2 млн. 350 тис. тонн на 2011 рік залишається без змін. Найактуальнішим питанням для нас залишається збереження ефективності праці та збільшення вуглевидобутку.

Окремо йшла мова про шахту «Межирічанська», детально обговорено усі проблемні питання, зокрема, перевід працівників копальні на інші шахти з збереженням усіх соціальних гарантій. Причому зазначалося, що при збільшенні на 10 відсотків чисельності працівників на інших копальнях за рахунок переводу, для всіх працівників ВП «Шахта «Межирічанська» будуть збережені тарифні ставки та посадові оклади. Тому для ефективного використання трудових ресурсів копальні переходять на безперервний режим роботи (7 робочих днів). Усі питання з цього приводу, за домовленістю з лідерами профспілок, мають бути обговорені на позмінних робочих зборах трудових колективів.

Генеральний директор відповів на запитання профспілкових активістів, розповів про свій життєвий шлях та трудову біографію, які тісно пов’язані з вугільною галуззю. Сергій Остапенко також дав вичерпні відповіді. Зустріч пройшла у відвертій і доброзичливій атмосфері. Вирішено такі спільні заходи проводити щомісяця.

Марія КОНОПЛИЦЬКА.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

ДП “Львіввугілля” провело тендер на 2 мільйони гривень

Державне підприємство «Львіввугілля» 8 травня уклало ...