Home / Про великі підприємства / Рік пошуків і сподівань

Рік пошуків і сподівань

Восени 2010 року керівництво ДП "Львіввугілля" на чолі з генеральним директором Павлом Овчінніковим вирішило розширити інформування трудових колективів підприємств, що входять в структуру держпідприємства за рахунок впровадження новітніх інформаційних технологій. І вже 1 грудня почав працювати ВЕБ-сайт "Шахтар Галичини".

Сайт знайомить відвідувачів з новинами в діяльності шахтарських колективів, виробничими досягненнями, впровадженням передового досвіду, новітніх технологій. Журналісти Олександр Харламов та Алла Гусаковська (на знімку) не забувають висвітлювати громадську та профспілкову діяльність (сторінка "Профспілкове життя"), спортивні та культурні події  ("Не вугіллям єдиним").

До речі, нова структура була створена за рахунок внутрішніх резервів і реорганізації інформаційної служби ДП "Львіввугілля".

День за днем збільшується аудиторія сайту, розширюється коло країн, з яких на нього заходять відвідувачі.

Невеликий колектив не спочиває на лаврах, а постійно шукає нові форми донесення інформації, розширює коло авторів. Особливо треба відзначити таких активних дописувачів як Любов Мельничук з пресслужби Львівської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості України та Тараса Лехмана, викладача кафедри гуманітарних наук Львівської МАУП, прессекретаря Червоноградського літературномистецького об’єднання "Третій горизонт".

Не можна сказати, що досягнуто повної досконалості, адже це тільки перший рік і все попереду.

Марія КОНОПЛИЦЬКА,
завідувач інформаційної служби ДП "Львіввугілля".         
  

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

30 мільйонів гривень – на виплату заробітної плати шахтарям

Сьогодні, 3 липня, гірники ДП «Львіввугілля» ...