Home / Про великі підприємства / Шахтарі хочуть звільнити Міністра енергетики та вугільної промисловості України

Шахтарі хочуть звільнити Міністра енергетики та вугільної промисловості України

Шахтарі планують страйк із вимогами до влади, серед яких – відсторонення та притягнення до кримінальної відповідальності міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика.

“Шахтарі готові йти на Київ за тиждень. Готують угоду-звернення до депутатів, прем’єр-міністра”, – про це на брифінгу у Верховній Раді повідомив народний депутат Сергій Шахов.

За його словами, на засіданні профспілок гірняки обговорювали ймовірність зриву опалювального сезону через страйк. До угоди з владою вони вписали вимоги виплатити зарплати, обґрунтовано підійти до питання модернізації державних шахт, повернути їм дотації.

“Звернулися до генерального прокурора з вимогою порушити кримінальне провадження проти міністра Насалика, який не виконав закон 8362 (пункт державного бюджету щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі. – Gazeta.ua) і притягнути до відповідальності, через що зарплата не була виплачена у визначений законом строк. Також шахтарі підняли питання і буде вписане до угоди відсторонення від займаної посади Насалика – кишенькового міністра олігархів”, – повідомив Шахов.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Шахта “Великомостівська” відзначила 60-літній ювілей. Відео

29 грудня шахта «Великомостівська» ДП «Львіввугілля» ...