Home / Про великі підприємства / Шахта “Лісова” на Львівщині достроково виконала річний план з проходження гірничих виробок

Шахта “Лісова” на Львівщині достроково виконала річний план з проходження гірничих виробок

29 жовтня у першу зміну прохідники шахти «Лісова» (директор Ігор Дзік) відзвітували про дострокове виконання річного плану з проходження гірничих виробок.

Прохідники «Лісової» працюють у найкращих традиціях швидкісної проходки – понад 200 п.м. проведення розкривних та підготовчих виробок на місяць.   Річний план «Лісової»  – 1960 прокладених погонних метрів – це тисячі годин звитяжної праці колективу під керівництвом молодого компетентного начальника Олександра Титюка, де  бригадирами Василь Самсін, Юрій Роговський, Василь Білань.

За словами головного інженера шахти Павла Прокопика, планове завдання у порівнянні з минулим роком зросло – з 1475 п.м до 1960, але колектив впевнено впорався і з цим збільшеним планом, а до кінця року прохідники не збавлятимуть темп  і прокладатимуть понад 200 п.м  гірничих виробок на місяць.

Нагадаємо, що це вже другий прохідницький колектив, що достроково виконав планове завдання. Прохідницька дільниця з шахти «Червоноградська» під керівництвом Василя Майдюка перейшла плановий рубіж 2014-го ще 10 жовтня.

Марія ЛУЦЕНКО

Фото Олександра ХАРЛАМОВА

 

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Шахтарям надійшли кошти на січневу зарплату 2018 року

В ДП “Львіввугілля” надійшли кошти від ...