Home / Про великі підприємства / Шахта “Великомостівська” достроково виконала річний план

Шахта “Великомостівська” достроково виконала річний план

16 листопада 2011 року колектив шахти «Великомостівська» зустрів великою трудовою перемогою – достроковим виконанням річного плану з видобутку вугілля. З початку року видобуто 350 тис. тонн «чорного золота».

Приємно відмітити, що колектив копальні працює стабільно і восьмий рік поспіль достроково виконує річний план з видобутку вугілля та відзначає сьогодні виробничий Новий рік, примножуючи славні шахтарські традиції нашого краю.

Цей успіх досягнутий завдяки самовідданій праці всього колективу шахти і, зокрема, високому рівню трудової дисципліни, чіткій організації робіт і високопродуктивній праці вуглевидобувної дільниці №3 (начальник дільниці Анатолій Потопа, бригадир Ярослав Бурлаченко) та дільниці прохідницьких робіт (Анатолій Лисов та Ігор Соловей).

Досягнуті показники свідчать про великі виробничі можливості колективу шахти і дають впевненість, що до кінця цього року буде видобуто ще понад 50 тис. тонн вугілля, а в майбутньому достроково зустрічатимуть ще не один виробничий Новий рік.

Алла ГУСАКОВСЬКА.

Фото Олександра Харламова.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львовуголь выплатили еще 13% заработной платы за август

По словам главного бухгалтера Тараса Бабника ...