Home / Про великі підприємства / Шахти “Червоноградська” виконала річний план

Шахти “Червоноградська” виконала річний план

Шахти ДП "Львіввугілля" в жовті попрацювали на "відмінно". Про це свідчать показники вуглевидобутку: при плані 176100 тонн нагора видано 200400 тонн, понад план видобуто 24300 тонн "чорного золота".

Відзначили прекрасну роботу шахт "Відродження" та "Межирічанська", які видали понад план відповідно 10000 та 16200 т рядового вугілля. 30 жовтня 2011 року вітали з перемогою, виконанням річного плану прохідників шахти "Відродження". Запалали вогні новорічної ялинки. Начальник прохідницької дільниці Андрій Куц звітував директору шахти Павлу Овчіннікову про пройдені 1600 погонних метрів та дострокове виконання плану.
Добре також попрацювали колективи шахт "Великомостівська" та "Лісова", перевиконавши свої планові показники відповідно на 6970 та 7330 тонн.

Але все ж таки особлива увага до шахти "Червоноградська", яка цього місяця відзначить свій 40річний ювілей. І напередодні цієї події – 31 жовтня  копальня першою в нашому регіоні виконала річний план: при плані 310000 т колектив вуглевидобувників, який очолює Іван Плешинецем, в четверту зміну видав нагора 310036 тонн енергетичного палива.

Ярослав САВКА.

А здесь вы можете увыдеть, как продолжается акция от QIWI.

Фото Алли Гусаковської та Олександра Харламова.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Шахта «Лісова» виконала річний план

2 жовтня, з нагоди виконання річного ...