Home / Про великі підприємства / Швидко, вчасно та безпечно – так можна охарактеризувати роботу колективу ВТУ ДП «Львіввугілля»

Швидко, вчасно та безпечно – так можна охарактеризувати роботу колективу ВТУ ДП «Львіввугілля»

Колектив Червоноградського ВТУ, звітуючи про виконання планових показників до професійного свята – Дня залізничника (4 листопада), лаконічно вписав у звіт декілька основних показників. У святковому наказі вказано, що за дев’ять місяців 2011 року перевезено 2555 тисяч тон вантажів, виконано план навантаження вугілля у вагони Укрзалізниці на 105,6%, план з виробітку на одного робітника виконаний на 103,1%, доходів від основної діяльності отримано 16 млн. 630 тис. грн. (102%).

За стислими рядками – злагоджена і наполеглива праця кожного працівника, а їх – 352. Високими зарплатами в управлінні не похизуєшся. Випробування часом, потрясіння світових криз витримали ті, що самовіддано трудяться на підприємстві. Серед них – начальник ВТУ Олександр Барна, головний інженер Володимир Лакін, начальник служби колії Ярослав Савчук, в. о. начальника служби колії Олександр Федорчук, заступник начальника управління з безпеки руху і охорони праці Володимир Пісочнюк, механік депо Олег Тацинець, заступник начальника з економіки Наталія Царьова. Вони організували чітке перевезення вантажів від відправника до одержувача, безаварійну роботу в складних сьогоднішніх умовах, налагодили якісну роботу локомотивного депо, зменшили транспортні витрати, підтримують на високому рівні (кращому в області) безпеку з охорони праці. Підсумовуючи цьогорічні роботи, головний інженер Володимир Лакін відзначив, що лише завдяки самовідданій праці робітників локомотивного депо вдалося збільшити кількість локомотивів з трьох до шести. Заслуговують на добре слово за відмінну роботу і оглядачіремонтники вагонів. Перевіряючи робочий стан 207ми піввагонів, які використовуються для перевезення вугілля, вони власними силами відремонтували 20 із 40ка «хворих» піввагонів. Працівникам служби колії вдалося у важких умовах привести у належний вигляд дві занедбані дільниці – на станціях шахти «Відродження» та «Червоноградська». Були перекладені бетонні шпали і піднято колію, яка стояла вже у воді, на 1,5 метра. Робітники сьогодні якісно обслуговують колію, що знаходиться на балансі підприємства, довжиною 74,08 км.

У святковому залі звучить: «Наказую нагородити грамотою з виплатою грошової премії…», під аплодисменти виходять справжні майстри своєї справи – слюсар з ремонту рухомого складу Ярослав Блонський, монтери колій Мирон Сенецький, Сергій Єлунін, Андрій Владика, машиніст крана Анатолій Гупало, електромонтер СЦБ Роман Пущик, машиніст тепловоза Ігор Малишко та ін.

З професійним святом колектив ВТУ ДП «Львіввугілля» привітав голова Львівської територіальної організації профспілки ПВПУ Олег Турчин. У своєму виступі Олег Петрович наголосив, що важка праця колективу заслуговує пошани і вдячності. Від імені шахтарських колективів він подякував залізничникам за чітку організацію вантажнотранспортних перевезень, від яких залежить робота шахт басейну.

Голова первинної профспілкової організації Микола Короп назвав досягнення та успіхи своїх спілчан в роботі, спорті. Він розповів про організацію відпочинкового сезону 2011 року для членів профспілки, які оздоровлювалися у санаторіях, на базах відпочинку. Профком фінансував туристичні подорожі, спортивні змагання, використав більше 20 тис. грн. для одноразової матеріальної допомоги.

На завершення усіх присутніх порадував своїм виступом жіночий вокаль ний ансамбль «Любисток» Народного дому м. Сокаль.

Особливо дружніми аплодисментами вітали глядачі вокалістку Любов Саврук – робітницю ВТУ.

Любов МЕЛЬНИЧУК, (пресслужба Львівської Укрвуглепрофспілки).

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львовуголь выплатили еще 13% заработной платы за август

По словам главного бухгалтера Тараса Бабника ...