Home / Про великі підприємства / В Сокалі розширюється аптечна мережа

В Сокалі розширюється аптечна мережа

ПП "Провізор" нещодавно відкрило аптеку №3 в м. Сокаль по вул. Шептицького, 159, в новобудові (стара музична школа), навпроти прокуратури. Як зазначив керівник підприємства Юрій Мандрик, впродовж восьми років вони застосовують систему знижок (дисконтні картки) для найбільш незахищених верств населення. Зокрема, для пенсіонерів, інвалідів всіх категорій, учасників Чорнобильської трагедії, а віднедавна  воїнів АТО. Для отримання картки потрібно зайти за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького, 87А з відповідним посвідченням (картки видаються безкоштовно).

Аптеки ПП "Провізор" працюють з передовими постачальниками і виробниками медикаментів в Україні, що убезпечує нас від фальсифікованої та несертифікованої продукції. Сучасна аптека  це широкий асортимент ліків, медтоварів, товарів догляду за дітьми і людьми похилого віку, дитячого харчування. Саме тому ПП "Провізор" постійно працює з 5000 товарів, і щомісяця збільшує асортимент.

– Всі роки від заснування підприємства і до сьогодні ми допомагаємо громадянам і громадським організаціям, виділяючи медикаменти і безготівкові кошти,  продовжив Юрій Мандрик.  З початком військового протистояння між Росією і Україною, неодноразово до нас зверталися волонтерські організації з питанням допомогти медикаментами нашим військовим.

На це з нашої сторони була повна підтримка. Розуміючи фінансово-економічну ситуацію в Україні, ПП "Провізор" працює на загальних умовах оподаткування з використанням касових апаратів і прозорою фінансовою системою, тому наша діяльність виключає "сірі схеми" закупки і продажу медикаментів через наші аптеки, які є в м. Сокаль: №1  вул. Шептицького 87/3; №2  вул. Святих Петра і Павла 3/48; №3  вул. Шептицького 159/31.

Василь СЕМЕНЮК.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Гірники провели акцію протесту у Львові через невиплату заробітної плати

На підтримку шахтарів зі Сходу, 1 ...