Home / Про великі підприємства / Законопроект на підтримку шахтарів зареєстрували у Верховній Раді Україні

Законопроект на підтримку шахтарів зареєстрували у Верховній Раді Україні

У Верховній Раді зареєстровано Проект про внесення змін до Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік» щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі. Автором законопроекту є народний депутат Михайло Бондар та народні обранці, члени комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та безпеки Верховної Ради України.

Проект Закону щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі» розроблено з метою підтримки вугільної промисловості України до моменту завершення процесу її реформування. Законопроектом пропонується збільшити видатки держбюджету на 2018 рік за бюджетною програмою «Здійснення заходів із забезпечення вітчизняного виробництва вугільної продукції та подальшого реформування державного сектору вугільної промисловості» на 2 млрд 800 млн гривень.

Прийняття зазначеного законопроекту сприятиме розвитку регіонів, де знаходяться державні вуглевидобувні підприємства; забезпечення теплових станцій України енергетичними ресурсами у вигляді вугільної продукції за рахунок видобутку власних корисних копалин; забезпечення належного функціонування вугледобувних підприємств України. Даний законопроект скерований на розгляд та погодження профільних комітетів Верховної Ради України.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

11 січня гірникам Львіввугілля перерахували частину зарплати за листопад 2018 року

11 січня, протягом дня, працівникам ДП ...