Home / Кримінальні події / Щоб не стати жертвою злочинців – дотримуйтесь кількох простих порад

Щоб не стати жертвою злочинців – дотримуйтесь кількох простих порад

Не впускайте в дім незнайомих людей, які називають себе працівниками різноманітних служб та організацій і пропонують свої послуги. Пам’ятайте, що всі платежі Ви можете здійснювати через каси, а не віддавати гроші, будькому, в руки. Вимагайте пред’явити документи чи вказати свій службовий телефон. Передзвоніть за цим номером та дізнайтеся, чи там справді є такий працівник та мету його візиту.

Кожен самотній пенсіонер повинен мати телефони комунальних та соціальних служб, центрів для одиноких громадян похилого віку на видному місці.

Не користуйтесь послугами незнайомців на вулиці, коли Вам пропонують швидкий заробіток, розіграш побутової техніки від фірми, якої не існує, миттєвий виграш у лотереї. Не заводьте розмову з незнайомцями, ким би вони не називались  ворожками, ясновидицями чи цілительками. На будьякі запитання, навіть найбезневинніші, не відповідайте, просто проходьте мимо. Аферисту, який має дар гіпнозу, потрібно лише зупинити Вас “на хвилинку”, розпочати під будьяким приводом розмову, а вже далі перехожий і не зчується, як зніме з себе золоті прикраси та ще й винесе з домівки всі заощадження.

Не вірте незнайомцям, які пропонують купити лікарські засоби за дуже низькими цінами, а також рекламують чудозасіб від усіх хвороб.

У дні отримання пенсії чи інших платежів намагайтеся відвідувати поштове відділення, банк разом з родичами чи людьми, яким довіряєте. Якщо Ви запідозрили, що Вас намагаються обдурити, негайно телефонуйте в міліцію.

Олександр СІДЕЛЬНИК,
начальник СДІМ Сокальського РВ ГУ МВС у Львівській обл., капітан міліції.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Поліція затримала мешканця Соснівки за серію крадіжок у Червонограді

23 вересня, було затримано 35-річного жителя ...