Home / Кримінальні події / Директор одного з підприємств на Сокальщині не виплачував працівникам за час простою фірми

Директор одного з підприємств на Сокальщині не виплачував працівникам за час простою фірми

Прокуратура Сокальського району, в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів, виявила факт систематичного незаконного не нарахування, а відтак невиплати заробітної плати працівникам на одному з підприємств району.

24.VI. 2014 р. за вказаним фактом прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань №42014140310000019, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172 Кримінального Кодексу України та розпочала досудове розслідування стосовно директора підприємства.

В ході досудового слідства встановлено, що директор ТзОВ, що на території Сокальського району, будучи наділений організаційно-розпорядчими функціями, являючись власником підприємства, всупереч ст. 141 КЗпП України неухильно не дотримувався законодавства про працю, порушив вимоги ст. 113 КЗпП України щодо порядку оплати часу простою не з вини працівника, в період з січня до травня 2014 р. 22 працівникам підприємства не обліковував час простою, не нараховував і не оплачував заробітну плату з розрахунку не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого окладу, чим порушив ст. 43 Конституції України щодо права на своєчасне одержання винагороди за працю.

Такими своїми діями директор згаданого підприємства вчинив грубе порушення законодавства про працю, тобто кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172 КК України.

22 вересня 2014 р. директору ТзОВ повідомлено про підозру у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення, а 25.IХ.2014 р. це кримінальне провадження дійшло до свого логічного завершення: обвинувальний акт стосовно директора скеровано до суду для розгляду і вирішення по суті.

На даний час триває судовий розгляд, підтримання державного обвинувачення у якому здійснює прокурор Сокальського району.

За вчинене правопорушення обвинуваченому загрожує позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправні роботи на строк до двох років.

Георгій НЕКРИЛОВ,•прокурор району.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Мостищині прокуратура повернула державі 4 га землі вартістю понад 3,8 мільйонів гривень

Городоцькою місцевою прокуратурою у порядку господарського ...