Home / Кримінальні події / Посадові особи Сокальської лікарні притягнені до дисциплінарної відповідальності прокуратурою

Посадові особи Сокальської лікарні притягнені до дисциплінарної відповідальності прокуратурою

Прокуратурою району 26 травня 2014 року в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів проведено перевірку додержання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в КЗ СРРЛО «Сокальська ЦРЛ», під час якої виявлено порушення у цій сфері.

Так, відповідно до вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», посадові особи юридичної особи публічного права зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

В ході перевірки встановлено, що всупереч вимогам вищезазначеного Закону посадовими особами КЗ СРРЛО «Сокальська ЦРЛ» не подано таких декларацій або подано їх із значним порушенням строку, передбаченого Законом.

На виявлені порушення Закону прокуратурою району внесено подання в КЗ СРРЛО «Сокальська ЦРЛ», за результатами розгляду якого притягнуто до дисциплінарної відповідальності 14 посадових осіб.

Георгій НЕКРИЛОВ, прокурор району.           

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

56-річну мешканку Львова затримано за крадіжку з торгівельного центу

Учора, близько 16.00 поліцейськими охорони Львова ...