Home / Кримінальні події / Посадові особи Сокальської лікарні притягнені до дисциплінарної відповідальності прокуратурою

Посадові особи Сокальської лікарні притягнені до дисциплінарної відповідальності прокуратурою

Прокуратурою району 26 травня 2014 року в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів проведено перевірку додержання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в КЗ СРРЛО «Сокальська ЦРЛ», під час якої виявлено порушення у цій сфері.

Так, відповідно до вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», посадові особи юридичної особи публічного права зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

В ході перевірки встановлено, що всупереч вимогам вищезазначеного Закону посадовими особами КЗ СРРЛО «Сокальська ЦРЛ» не подано таких декларацій або подано їх із значним порушенням строку, передбаченого Законом.

На виявлені порушення Закону прокуратурою району внесено подання в КЗ СРРЛО «Сокальська ЦРЛ», за результатами розгляду якого притягнуто до дисциплінарної відповідальності 14 посадових осіб.

Георгій НЕКРИЛОВ, прокурор району.           

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Львівщині під колесами мікроавтобуса загинув пішохід

Дорожньо-транспортна пригода трапилася 13 жовтня близько ...