Home / Кримінальні події / Кращий “Народний міліціонер” на Сокальщині

Кращий “Народний міліціонер” на Сокальщині

Дільничний інспектор – одна з центральних фігур в міліції, важлива особа для кожного мешканця міста чи села. Він щодня, щогодини працює з людьми, розв’язує їхні проблеми, допомагає в складних життєвих ситуаціях. Дільничний інспектор – це особливий статус працівника міліції, це – покликання душі допомагати іншим.

Одним із кращих дільничних інспекторів Сокальського райвідділу міліції є Богдан Батарчук. Можна сказати, що він несе службу цілодобово, адже якщо у когось трапляється лихо, то людина, не зважаючи на пору доби, будній чи святковий день, у першу чергу, звертається до нього. І він не вправі відмовити у допомозі, адже оперативне та належне реагування на кожен антисоціальний прояв є запорукою зростання довіри населення до органів внутрішніх справ в цілому. А чим більше довіри до міліції, тим більше поваги до влади й усієї держави. І правильно говорять, що дільничний  це "народний міліціонер".

Народився Богдан у Соснівці. У 1996 році вступив у Червоноградське ПТУ №55, де здобув спеціальність електрослюсаря по ремонту обладнання, електрозварювальника та стропальника. Потім служив у Збройних силах України. У 2001 році вступив на навчання у Львівський інститут МВС. Там здобув вищу юридичну освіту. Згодом одружився, виховує трирічного сина Романа.

Службу в Сокальському райвідділі міліції розпочав у 2002 році водієм чергового автомобіля. Згодом став помічником дільничного інспектора міліції, дільничним інспектором. Чуйний та уважний у ставленні до людей, він швидко завоював авторитет на своїй дільниці. Отож невдовзі його перевели на посаду старшого дільничного.

Старший дільничний інспектор міліції Богдан Батарчук обслуговує дві сільські ради: Межирічанську та Сілецьку, на території яких проживають близько семи тисяч людей. Не залишилось на його території жодної садиби, до якої б він не завітав, знає в обличчя кожного мешканця, а його комунікабельність, доброзичливість, вміння вислухати та допомогти як словом, так і ділом позитивно впливають на стосунки з людьми і сприяють розкриттю злочинів.

Щодня зі своїми проблемами до нього звертаються десятки людей, тож деколи йому доводиться втручатись у зовсім не міліцейські справи, розкривати злочини, вчинені на побутовому грунті. Водночас займається й боротьбою з крадіями та іншими зловмисниками, "вихованням" сімейних дебоширів, охороною громадського порядку, профілактикою і перевіркою осіб так званого підоблікового елементу, розглядом звернень та скарг громадян. Однією із проблем адміністративної дільниці є крадіжки з дачних будинків, з якими Богдан Батарчук успішно справляється. Старшому дільничному допомагають громадські помічники Петро Карпів, Станіслав Гречин, Володимир Мазур. Згідно з наказом начальника ГУ МВСУ  у Львівській області за значні досягнення у службі він нагороджений нагрудним знаком "За відзнаку у службі".
З початку року старший дільничний інспектор склав 76 адміністративних протоколів за різними правопорушеннями, розкрив 12 злочинів. Це  крадіжки, пограбування, нанесення тілесних ушкоджень, хуліганства тощо.

Ірина ГЕРУС,
в. о. інспектора по РН та ГФ Сокальського •РВ ГУ МВС України у Львівській області.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Мостищині прокуратура повернула державі 4 га землі вартістю понад 3,8 мільйонів гривень

Городоцькою місцевою прокуратурою у порядку господарського ...