Home / Кримінальні події / Кримінальні події Львівщини з 27 травня по 3 червня 2013 року

Кримінальні події Львівщини з 27 травня по 3 червня 2013 року

З 27 травня до 3 червня в Сокальський РВ ГУ МВСУ у Львівській області надійшло 59 заяв та повідомлень про злочини, що вчинені або готуються. Серед них: 6 – крадіжки, 3 – нанесення тілесних ушкоджень, 3 – ДТП, 1 – навмисне пошкодження майна та ін.

29 травня житель с. Бодячів М., 1978 р. н., заявив, що в нього поцупили куртку, в якій були паспорт та банківська картка.

Того ж дня жителька Сокаля М., 1936 р. н., повідомила, що з могили її чоловіка викрали гранітні вази.

31 травня сокальчанка А., 1944 р. н., заявила, що вкрали дитячий велосипед, який стояв у під'їзді будинку, де проживає заявниця.

Надійшло повідомлення від жительки с. Варяж Г., 1951 р. н., про те, що в її будинку пошкодили два пластикові вікна. Суму збитків встановлюємо.

Житель с. Ванів В., 1953 р. н., заявив, що 20 травня невідома особа поцупила з його будинку дві тисячі гривень.

1 червня житель м. Львів О., 1983 р. н., повідомив, що вночі з його житлового будинку в с. Фусів викрали мікрохвильову піч.

Того ж дня жителька Сокаля Р., 1975 р. н., заявила про те, що по­бли­зу підвісного мосту її покусав собака породи "алабай".

2 червня надійшло повідом­лення від чергової медсестри Черво­ноградської міської лікарні про те, що в приймальний покій звернулася неповнолітня місцева жителька Р., 1996 р. н., із черепно-мозковою травмою, забоєм облич­чя, які вона отримала у с. Сілець.

3 червня чергова медсестра Великомостівської лікарні повідоми­ла про те, що в приймальний покій звернувся по медичну допомогу житель с. Бутини О., 1995 р. н., із переломом двох ребер, забоєм грудної клітки, які він отримав під час падіння з мотоцикла, рухаючись дорогою сполученням Рава-Руська – Великі Мости.

Володимир СПІЧАК,

начальник Сокальського РВ ГУ МВСУ
у Львівській обл.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Здавши у ломбарді свій телефон, дрогобичанин звернувся у поліцію із заявою про його крадіжку

За завідомо неправдиве повідомлення про вчинення ...