Home / Кримінальні події / Кримінальні події з 4 по 11 січня 2011 року в Сокалі

Кримінальні події з 4 по 11 січня 2011 року в Сокалі

4 січня житель с. Забужжя В. повідомив про те, що 30 грудня 2010 р. невідома особа викрала з куртки його сина, 1993 р. н., яка висіла в майстерні школи, мобільний телефон марки "Нокія 5228" вартістю 1300 грн. Цей факт перевіряємо.

5 січня в чергову частину надійшло повідомлення про те, що сокалець М., 1976 р. н., поранив ножем сокальця І., 1978 р. н. Встановлено, що вони разом пиячили і між ними виник конфлікт. Гна І. госпіталізували у Сокальську ЦРЛ.

Того ж дня ми отримали повідомлення про те, що невідома особа викрала металеві шлюзи з території очисних споруд у Великих Мостах.

Встановлено, що їх вкрав житель с. Сілець Л. Вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 185 ч. 2 КК України. Покарання за скоєння цього злочину передбачає позбавлення волі строком до 5 років.

10 січня сокалець Ф., 1973 р. н., повідомив, що з приміщення приватного підприємства невідома особа викрала його особисте майно. Вжитими заходами встановлено, що крадіжку скоїв раніше суджений О., 1968 р. н., житель м. Белз. За цей злочин Закон передбачає позбавлення волі строком до 6 років.

11 січня працівники сектору дільничних інспекторів міліції встановили, що жителька с. Волсвин Н., 1978 р. н., займається незаконним прийомом металобрухту.

Ірина ГЕРУС, в. о. інспектора по РН та ГФ Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській обл.       

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Жовківщині літній чоловік причетний до заподіяння ножових поранень «товаришам по чарці»

Відкрито кримінальне провадження, вирішується питання про ...