Home / Кримінальні події / Кримінальні події на Сокальщині з 11 по 15 лютого

Кримінальні події на Сокальщині з 11 по 15 лютого

11 лютого житель с. Борятин К., 1966 р. н., повідомив, що з його будинку викрали сепаратор та соковижималку. Цей факт перевіряємо.

12 лютого надійшла заява від жителя Сокаля К.,1985 р. н., про те, що невідомі особи проникли в приміщення приватної фірми, звідки викрали косметичні вироби і ноутбук на загальну суму 16,5 тис. грн. Встановлено, що їх поцупив сокалець Л., 1989 р. н. Порушено кримінальну справу за ст. 185 ч. 3 КК України, яка передбачає позбавлення волі на строк до 6 років.

Того ж дня жителька м. Великі Мости С., 1958 р. н., заявила, що невідомий чоловік на вулиці відібрав в неї сумку, в якій був мобільний телефон марки «Самсунг» Е1080 та особисті речі, чим завдав їй матеріальної шкоди майже на 550 грн. Встановлено, що цей злочин скоїв великомостівчанин З., 1993 р. н.

13 лютого чергова медсестра Червоноградської міської лікарні повідомила, що у приймальний покій з тілесними ушкодженнями доправили жителя с. Сілець Б., 1970 р. н., якого напередодні, як було встановлено, збили «Жигулі» під керуванням односельчанина Т., 1992 р. н.

Того ж дня житель м. Соснівка С., 1945 р. н., повідомив що невідомі особи з техкомплексу на території шахти викрали мідний кабель. Цей факт перевіряємо.

14 лютого жителька м. Сокаль Д., 1967 р. н., заявила, що з підвального приміщення школи №4 зник металопрофіль. Цей факт перевіряємо.
Того ж дня дільничні інспектори встановили, що 11 лютого ц. р. жителі села Острів К., 1982 р. н., та Р.,•1989 р. н., з фермерського господарства у с. Борятин, що належить гну Ш., викрали металеве обладнання. Вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 185 ч. 3 КК України.

15 лютого в жителя м. Белз Ш., 1950 р. н., вилучили сухі рослини маку, які він зберігав на горищі власного будинку. Цей факт перевіряємо.

Ірина ГЕРУС, в. о. інспектора по роботі з населенням та ГФ Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській обл.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На автошляхах Львівщини минулої доби травмовано двох осіб

Загалом сталося 43 дорожньо-транспортні пригоди. На ...