Home / Кримінальні події / Кримінальні події Сокальщини з 21 по 29 березня 2011 року

Кримінальні події Сокальщини з 21 по 29 березня 2011 року

З 21 по 27 березня в Сокальський РВ ГУ МВСУ у Львівській області надійшло 73 заяви і повідомлення про злочини, що вчинені або готуються; в т. ч. 11 – умисне легке тілесне пошкодження майна, 9 – крадіжки, 4 – шахрайства, 3 – умисне знищення або пошкодження майна, по 1 – хуліганство, незаконне заволодіння транспортним засобом, одержання хабаря, схиляння до вживання наркотичних засобів, втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність та ін.

21 березня 44річний житель м. Соснівка Д. повідомив про те, що з його господарства у м. Угнів невідома особа викрала металеві вироби. Крадія встановлено: це – 14річний місцевий житель Г. Вирішується питання про порушення проти нього кримінальної справи.

22 березня нам повідомили, що 21 березня ц. р. з території ПАФ «Білий стік» поцупили трактор «МТЗ82». Встановлено, що цей злочин скоїв місцевий 19річний житель Л. Відносно нього порушено кримінальну справу за ст. 289 ч. 2 КК України, яка передбачає позбавлення волі до 8 років.

Того ж дня 53річний гн А. повідомив про те, що в нього викрали мобільний телефон марки «Нокіа 2600» вартістю 600 грн. Встановлено, що його поцупив 23річний г н С., який продав його на ринку м. Червоноград за 50 грн. Проти нього порушено кримінальну справу за ст. 185 ч.1 КК України, яка передбачає позбавлення волі до 3 років.

28 березня нам повідомили, що в період з 25 по 28 березня невідома особа, пошкодивши двері в приміщенні Острівської сільської ради, зайшла у відділення «Ощадбанку», звідки викрала товароматеріальних цінностей на 1771 грн. та лотерейні квитки на суму 142 грн. Крадія розшукуємо.

29 березня 40річний житель с. Заболоття повідомив, що з його будинку невідома особа викрала мобільний телефон «Нокіа 2630» вартістю 500 грн. Встановлено, що його поцупив 18річний місцевий житель Д. Вирішується питання про порушення проти нього кримінальної справи.

Ірина ГЕРУС, в. о. інспектора по роботі з населенням та ГФ Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській обл.  

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В передмісті Львова двоє раніше судимих намагалися обікрасти квартиру та втекти

Працівники поліції затримали зловмисників на одній ...