Home / Кримінальні події / Кримінальні події Сокальщини з 31 жовтня по 6 листопада 2011 року

Кримінальні події Сокальщини з 31 жовтня по 6 листопада 2011 року

З 31 жовтня по 6 листопада ц. р. в Сокальський РВ ГУ МВСУ у Львівській області надійшло 69 заяв і повідомлень про злочини, що вчинені або готуються. Серед них 12 – крадіжки, 11 – умисне легке тілесне ушкодження, 8 – самоуправство, 6 – погрози, по 4 – умисне знищення або пошкодження майна та шахрайство, 3 – ухилення від сплати аліментів, 2 – хуліганство, 1 – пожежа.

2 листопада нам повідомили, що із автомобіля ГАЗ53, що належить ТзОВ «Двірцівське», викрали радіатор охолодження. Його поцупив 16річний житель с. Двірці В.

Того ж дня приватний підприємець повідомив, що в•с. Корчів викрадено металеве обладнання. Цю крадіжку вчинив 36річний житель с. Корчів О.
4 листопада директор кафе, що в с. Сілець повідомила, що у приміщенні цього закладу невідомі особи вчинили бійку, пошкодили двері. Вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 296 КК України за фактом хуліганства.

4 листопада 60річна жителька Сокаля В. повідомила, що її 31річний син чинив на неї моральний та психологічний тиск, погрожував фізичною розправою. Цей факт перевіряємо.

Того ж дня в чергову частину надійшла заява від директора ТзОВ «Двірцівське» про те, що із складу товариства викрали комплектуючі запчастини до причепа на суму•650 грн. Їх поцупив 14річний житель с. Двірці Д. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.

6 листопада жителька с. Куличків 29річна М. повідомила, що її побив 54річний чоловік. Цей факт перевіряємо.

7 листопада 22-річна жителька Сокаля М. заявила, що її побив батько. Цей факт також перевіряємо.

Ірина ГЕРУС, в. о. інспектора Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській обл.       

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Стан аварійності на Львівщині за 19 жовтня

Протягом минулої доби на автодорогах Львова ...