Home / Кримінальні події / Кримінальні події у Львівській області

Кримінальні події у Львівській області

 З 30 жовтня по 12 листопада в Сокальський РВ ГУ МВСУ у Львівській області надійшли 81 заява та повідомлення про вчинення злочинів. Серед них: 25  нанесення тілесних ушкоджень, 9  крадіжки, 5  навмисне пошкодження майна, по 2  ДТП і шахрайства та ін.

 
31 жовтня в чергову частину надійшло повідомлення про те, що у с. Поториця у власному господарстві виявили труп гна В., 1983 р. н., з вогнепальною раною в області грудної клітки. Встановлено, що він вчинив самогубство.
 
1 листопада нам повідомили, що з надмогильного пам’ятника на цвинтарі у с. Сілець невідомі особи викрали дві бетонні вази. Цей факт перевіряємо.
 
2 листопада в приймальний покій Червоноградської міської лікарні з тілесними ушкодженнями  30 жовтня на вул. Героїв УПА у Сокалі його побив невідомий  звернувся житель Сокаля В., 1959 р. н. Цей факт перевіряємо.
 
3 листопада житель м. Великі Мости А. повідомив, що з його господарства поцупили морозильну камеру. По цьому факту порушено кримінальну справу.
 
4 листопада надійшло повідомлення від жителя Сокаля В. про те, що з його підвалу, зламавши замок, викрали консервацію, картоплю, пластикові бочки на загальну суму 500 грн. Їх поцупив раніше судимий, безробітний гн М., 1976 р. н.
 
5 листопада житель с. Скоморохи Т. повідомив, що з його крамниці, розташованої у с. Перетоки, викрали 150 грн., карточки поповнення мобільних телефонів, дві пляшки горілки. По цьому факту порушено кримінальну справу.
 
6 листопада сокальчанка Г. заявила, щоб вжити заходи до осіб, які намагалися викрасти рибу з її ставу, розташованого поблизу с. Комарів. Встановлено, що злочин вчинили жителі цього села І., 1986 р. н., та Р., 1978 р. н.
 
Того ж дня надійшло повідомлення від жителя м. Слов’янськ О. про те, що невідома особа пошкодила лобове скло його автомобіля, завдавши збитків на 1 тисячу гривень. Встановлено, що скло розбив місцевий житель О., 1991 р. н.
 
7 листопада нам повідомили, що вночі з приміщення крамниці, розташованої у смт. Жвирка, невідомі особи викрали гроші та товар на загальну суму 300 грн. 
 
Того ж дня житель с. Борятин Р. заявив, що невідомі особи викрали огорожу з надмогильного пам’ятника на місцевому цвинтарі. Встановлено, що цей злочин вчинив житель с. Добрячин В., 1965 р. н.
 
10 листопада надійшло повідомлення про те, що в період з 22 год. 22 вересня по 10 год. 23 вересня ц. р. невідомий незаконно заволодів мотоциклом жителя с. Куличків В. Встановлено, що крадіжку вчинив житель м. Великі Мости Ю., 1995 р. н.
 
11 листопада сокалець В. повідомив, що вночі зпід його будинку викрали автомобіль. "Жигулі" знайшли поблизус. Велике. Цей злочин вчинили жителі м. Червоноград В., С. та Д.
 
Володимир СПІЧАК, начальник Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській обл.
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Працівниці МП «Угринів» загрожує до 10 років в’язниці за отримання неправомірної вигоди

Прокуратурою, спільно з працівниками Служби безпеки ...