Home / Кримінальні події / Кримінальні події Львівщини з 25 березня по 1 квітня 2013 року

Кримінальні події Львівщини з 25 березня по 1 квітня 2013 року

З 25 березня по 1 квітня ц. р. в Сокальський РВ ГУ МВСУ у Львівській області надійшло 42 заяви та повідомлення про злочини, що вчинені або готуються. Серед них: 5  крадіжки, 4  нанесення тілесних ушкоджень, 2  ДТП, 2  навмисне пошкодження майна, 1  пожежа та ін.

25 березня в чергову частину звернувся житель с. Конотопи С., 1986 р. н., який повідомив, що напередодні, неподалік автобусної зупинки у с. Теляж, його побили невідомі особи.

26 березня, з письмовою заявою звернувся сокалець В., 1947 р. н., який повідомив, що приблизно о 16 год., коли він перебував у гаражному кооперативі, розташованому по вулиці Тартаківській у Сокалі, його побив невідомий чоловік. Встановлено, що це зробив сокалець В.

26 березня надійшло повідомлення від керівника Сокальської ЦРЛ про те, що невідомі особи самовільно відкрили вікна та двері в лікарні в неробочий час. Цей факт перевіряємо.

Того ж дня житель Сокаля О. 1946 р. н., заявив, що з його квартири поцупили 2 тис. грн.

27 березня житель с. Теляж С., 1975 р. н., повідомив, що невідома особа вночі пошкодила вікно в його крамниці, розташованій по вулиці Яворницького у Сокалі.

29 березня надійшло повідомлення про те, що виникла пожежа у приміщенні магазину "Планета секонд хенд" у Сокалі. Причину її виникнення встановлюємо.

Того ж дня житель с. Конотопи В., 1960 р. н., повідомив, що вночі обікрали місцеву крамницю "Біла акація": винесли продукти харчування та гроші  3,4 тис. грн. Цей факт перевіряємо.

30 березня сокалець Є., 1951 р. н., заявив, що невідома особа пошкодила вікно його автомобіля, припаркованого на майданчику поблизу будинку.

Того ж дня жителька Червонограда О., 1939 р. н., повідомила, що в період з 10 січня по 30 березня ц. р. з її сараю, розташованого у с. Теляж, викрали саморобний електрозварювальний апарат та мотокосу. Цей факт перевіряємо.

Володимир СПІЧАК,
начальник Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській обл.  

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Працівниці МП «Угринів» загрожує до 10 років в’язниці за отримання неправомірної вигоди

Прокуратурою, спільно з працівниками Служби безпеки ...