Home / Кримінальні події / Кримінальні події Львівської області з 1 по 18 квітня 2013 року

Кримінальні події Львівської області з 1 по 18 квітня 2013 року

З 1 по 8 квітня в Сокальський РВ ГУ МВСУ у Львівській області надійшло 36 заяв та повідомлень про злочини, що вчинені або готуються. Серед них: 6  про нанесення тілесних ушкоджень, 5  крадіжки, 2  пожежі, 1  ДТП, 1  навмисне пошкодження майна.

1 квітня жителька с. Перетоки Г., 1960 р. н., повідомила, що 20 березня зі стерилізаційного кабінету Сокальської ЦРЛ поцупили її золотий хрестик вартістю 600 грн.

Того ж дня житель Сокаля П., 1964 р. н., заявив, що 30 березня невідома особа викрала з території гаражного кооперативу "Хімік", що у Сокалі, його бензопилу вартістю 2 тис. грн.

2 квітня житель с. Стенятин Т., 1990 р. н., повідомив, що в період з 29 березня по 2 квітня з його будинку в с. Угринів викрали шуруповерт. Цей факт перевіряємо.

3 квітня в приймальний покій Сокальскої ЦРЛ із забоєм грудної клітки та обличчя звернувся місцевий житель В., 1980 р. н. Встановлено, що його побив сокалець І.

4 квітня надійшло повідомлення про те, що в Сокалі, по вул. Шевченка, горить житловий будинок гна Ю., 1964 р. н. Попередня причина пожежі  коротке замикання електропроводки. Постраждалих від пожежі нема.

5 квітня житель с. Себечів повідомив, що в період з 30 березня по 5 квітня з приміщення колишньої місцевої ферми поцупили запчастини до комбайна.

6 квітня надійшло повідомлення про те, що в с. Угринів загорілась господарська будівля гна Я., 1964 р. н.

Того ж дня з території колишнього колгоспу в с. Трудолюбівка викрали електропровід вартістю 5,5 тис. грн. Цей факт перевіряємо.

8 квітня в приймальний покій Белзької лікарні із побитим обличчям, раною носа звернулась місцева жителька Р., 1987 р. н. Її побив місцевий житель Ю.

Володимир СПІЧАК,
начальник Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській обл.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Крадія зі Жвирки будуть тримати під вартою

Під процесуальним керівництвом Червоноградської місцевої прокуратури ...