Home / Кримінальні події / На Львівщині суд визнав винним працівника лісопідприємства у службовій недбалості

На Львівщині суд визнав винним працівника лісопідприємства у службовій недбалості

За рішенням суду посадовець повинен сплатити штраф у розмірі 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 4250 гривень, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на один рік.

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області, за процесуального керівництва Турківського відділу Самбірської місцевої прокуратури, встановили, що у період від грудня 2016 року до травня 2017 року на території лісництва одного з лісопідприємств Карпатського регіону Львівщини було здійснено незаконну рубку півтора десятка дерев породи ялиця загальною кубомасою 23 кубометри.

Також було встановлено, що майстер лісу, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, не виявляв, не затримував і не складав протоколів про лісопорушення на осіб, які вчинили незаконні рубки лісу та не доповідав про це керівництву лісопідприємства. Внаслідок цього державі було завдано збитків на суму у 104,4 тисячі гривень.

23 жовтня районний суд визнав посадовця винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 367 КК України (службова недбалість) та засудив його до сплати штрафу у 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 4250 гривень, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на один рік.

Відділ комунікації поліції Львівської області

за матеріалами УЗЕ у Львівській області

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Підозрюваного у вбивстві власної бабусі посадили під варту

За процесуального керівництва органів прокуратури області ...