Home / Кримінальні події / На Львівщині триває операція “Мігрант”

На Львівщині триває операція “Мігрант”

За час проведення операції правоохоронці виявили у Львові та в області 365 нелегальних мігрантів, а також 411 порушників законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.

З них 382 осіб працівники регіональних підрозділів Державної міграційної служби України притягнули до відповідальності за ст.203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України), сімох за ст.204 (порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів), вісімнадцятьох за ст.205 (невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства) та ще чотирьох за ст.206 (порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг) КУпАП.

На порушників накладено штрафів на більше ніж 230 тисяч гривень, окрім того скеровано 167 подань про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства в країну походження та 28 подань про заборону в’їзду іноземцям та особам без громадянства в Україну. Щодо 82 іноземців, котрі перебувають на території України, скеровані подання про скорочення їм строку тимчасового перебування у нашій державі, ще для чотирьох такі строки вже скорочені.

Нагадаємо, операція під умовною назвою «Мігрант» на Львівщині проводиться з метою запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Львові поліцейські за допомогою викладеного відео знайшли осіб, які викинули кота з вікна

У Львові поліцейські відкрили кримінальне провадження ...