Home / Кримінальні події / На митному переході Рава-Руська у мешканця Львівщини вилучили автомобіль через контрабандні сигарети

На митному переході Рава-Руська у мешканця Львівщини вилучили автомобіль через контрабандні сигарети

Через 820 пачок сигарет громадянин позбувся престижного автомобіля. Громадянин України намагався приховати 820 пачок сигарет у спеціально виготовленому сховищі автомобіля Renault Velsatis. Про це повідомили в ГУ ДФС у Львівській області.

Сьогодні, 3 жовтня, громадянин України 1992 року народження, мешканець Львівщини, прямував з України до Республіки Польщі через митний пост «Рава-Руська» як водій автомобіля. Для перетину кордону обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор». Під час візуального огляду транспортного засобу у працівників митниці виникла підозра про наявність в ньому товарів, прихованих від митного контролю або товарів, заборонених чи обмежених до переміщення через митний кордон.

Автомобіль було скеровано в спеціально відведене місце для проведення поглибленого огляду. Там в спеціально виготовленому сховищі в ланжероні під панеллю приборів автомобіля було виявлено 820 пачок сигарет з фільтром без акцизних марок виробництва Республіки Білорусь.

Отже, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що утруднюють виявлення таких товарів, та з використанням спеціально виготовленого тайника.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені ч. 1 ст.483 Митного кодексу України. Сигарети та автомобіль вилучено. Справу скерують до суду.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Водій та пасажирка скутера травмовані внаслідок зіткнення з «Мерседесом» у Львові

Дорожньо-транспортна пригода сталась 19 жовтня близько ...