Home / Кримінальні події / НАЧАЛЬНИК НОВИЙ ПРОБЛЕМИ СТАРІ

НАЧАЛЬНИК НОВИЙ ПРОБЛЕМИ СТАРІ

Представлено нового начальника Сокальського райвідділу міліції. Виступаючи перед особовим складом, заступник начальника, начальник штабу ГУ МВСУ у Львівській області полковник Іван Наугольник зупинився на недоліках в роботі райвідділу: вкрай незадовільно розкривають квартирні та крадіжки приватного майна, боротьбу з наркоманією звели до виявлення посівів маку, невідомо, хто і де збуває наркосировину, не виявлено контрабанди наркотичних засобів, втягування у їх вживання підлітків та інших осіб тощо. Нема віддачі від роботи правоохоронців: із 167 скоєних за десять місяців крадіжок розкрито лише 65. Кращою повинна бути дисципліна. Потрібно цінувати свою роботу, проаналізувати, що кожен має зробити. Необхідно також відремонтувати приміщення райвідділу.

Полковник Ярослав Васильович Ващишин, якого призначили начальником Сокальського райвідділу міліції, працює в органах з 1994 року. Починав службу дільничним інспектором, дослужився до начальника Жовківського райвідділу міліції, який із відсталого вивів в число кращих в області. Виступаючи, Ярослав Васильович підкреслив, що буде жорстким і вимогливим до підлеглих, вимагатиме дотримання дисципліни, дасть оцінку роботи кожного, підтримає тих, хто хоче працювати. Він також підкреслив, що сподівається на тісну співпрацю з місцевою владою, на її підтримку.

Вітаючи нового начальника міліції, голови райдержадміністрації та районної ради Микола Мисак та Олег Солодяк пообіцяли таку співпрацю і підтримку. Микола Іванович,  зокрема, сказав, що на останній сесії районної ради райвідділу міліції виділили більше 80 тисяч гривень.

З новим призначенням Я. Ващишина також привітали прокурор району Віктор Мисяк, заступник голови райдержадміністрації Марія Христинич.
Хочеться вірити, що висловлені сподівання втіляться в життя, і люди бачитимуть в правоохоронцях, як зазначив І. Наугольник, високоморальних представників влади, здатних захищати нас і наше життя.

Валентина БЛУДОВА.

Фото автора.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальчанин потрапив у ДТП під Львовом

Автотранспортна пригода трапилась 18 березня близько ...