Home / Кримінальні події / Охорону порядку в Сокалі допомагає забезпечувати громадське формування «Безпека»

Охорону порядку в Сокалі допомагає забезпечувати громадське формування «Безпека»

Охорона громадського порядку, попередження і припинення правопорушень і злочинів, що здійснюються на вулицях міста, – одне з основних завдань правоохоронців.

З метою сприяння органам влади і місцевого самоврядування, правоохоронним органам, а також посадовим особам в охороні державної та приватної власності, охорони громадян, запобіганні та припиненні адміністративних правопорушень і злочинів, захисту життя та здоров’я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, за ініціативою Сокальського РВ ГУ УМВСУ у Львівській області та органів влади на базі приватної охоронної фірми «Авангард» створено громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Безпека» у кількості десяти чоловік (керівник Іван Шутовський, його заступник Василь Паталай). Члени ГФ «Безпека» охороняють громадський порядок в м. Сокаль, смт. Жвирка та с. Поториця і несуть службу спільно з дільничними інспекторами міліції, яких забезпечують службовим автомобілем ПП «Авангард».

Відповідно до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» члени громадського формування мають право носити спецзасоби, зокрема, травматичну зброю. Крім того, вони мають право затримувати підозрюваних у скоєнні злочину чи правопорушення і складати відносно них адміністративні протоколи. До складу патрульних нарядів з охорони громадського порядку входять члени громадського формування. Вони також надають допомогу дільничним інспекторам при проведенні оперативно-профілактичних відпрацювань та різних операцій.

За час існування ГФ «Безпека» його члени попереджали крадіжки приватного майна громадян, припиняли хуліганські дії на автозаправних станціях м. Сокаль та смт. Жвирка. Також брали участь в охороні громадського порядку у період Новорічних та Різдвяних свят, під час яких виявляли адміністративні правопорушення.

У тісній співпраці з дільничними інспекторами міліції члени ГФ «Безпека» забезпечують охорону правопорядку, насамперед, у центральній частині міста, патрулюють у місцях розташування адміністративних будівель органів державної виконавчої влади, розважальних закладів та в місцях масового відпочинку. Як зазначив керівник ГФ «Безпека» Іван Шутовський, до охорони громадського порядку потрібно залучати громадськість, людей, не байдужих до попередження і припинення злочинів та правопорушень. Адже лише спільними зусиллями зможемо забезпечити безпеку та спокій громадян у нашому місті.

Ірина ГЕРУС, в. о. інспектора по роботі з населенням та ГФ Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській області.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Львові повідомлено про підозру трьом членам злочинного угрупування у вчиненні низки злочинів

За процесуального керівництва прокуратури Львівської області ...