Home / Кримінальні події / З 1 до 7 грудня в Сокальський райвідділ міліції надійшло 55 заяв та повідомлень про злочини, що вчинені або готуються

З 1 до 7 грудня в Сокальський райвідділ міліції надійшло 55 заяв та повідомлень про злочини, що вчинені або готуються

З 1 до 7 грудня в Сокальський райвідділ міліції надійшло 55 заяв та повідомлень про злочини, що вчинені або готуються. Серед них: 8  крадіжки, 3  пошкодження майна, 2  ДТП, 1  пожежа, 1  шахрайство, 1  нанесення тілесних ушкоджень та інші.

1 грудня невідома особа викрала товар з крамниці в с. Межиріччя. Суму збитків встановлюємо.

2 грудня невідома особа, зірвавши навісний замок, проникла в салон ритуальних послуг у м. Сокаль, звідки поцупила товароматеріальні цінності. Суму збитків встановлюємо.

3 грудня жителька смт. Жвирка К. заявила, що її співмешканець, житель м. Миколаїв М., перебуваючи у її будинку, викрав 600 грн. та ювелірні вироби.
Житель м. Великі Мости Л. повідомив, що невідома особа поцупила з його квартири товароматеріальні цінності.

5 грудня житель м. Сокаль М. заявив, щоб вжити заходів до сокальця З., який ще в серпні 2013 р., шляхом шахрайства, заволодів його коштами  1,5 тис. доларів США.

6 грудня невідома особа, зламавши навісний замок, проникла в гараж жителя м. Червоноград С., розташований у с. Добрячин, викрала звідти документи, гроші та коні з підводою. Якщо ви побачите коня світложовтої та кобилу темної мастей, просимо повідомити в райвідділ міліції.

Володимир СПІЧАК, начальник Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській обл.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Поліція затримала мешканця Соснівки за серію крадіжок у Червонограді

23 вересня, було затримано 35-річного жителя ...