Home / Кримінальні події / Суд амністував чиновницю з Сокалю, яка підписала підроблені накладні про поставку меблів та обладнання

Суд амністував чиновницю з Сокалю, яка підписала підроблені накладні про поставку меблів та обладнання

Сокальський районний суд визнав винною у службовому підробленні та розтраті бюджетних коштів  – начальницю відділу фінансово-господарського забезпечення Сокальської РДА – та одразу звільнив її від покарання на підставі закону «Про амністію у 2014 році». Про це стало відомо з тексту вироку, розміщеного у Єдиному державному реєстрі судових рішень. Про це повідомляють Наші гроші.

Особі інкримінували розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 191 КК) та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч.1 ст. 366 КК).

Кошти були розтрачені ще у 2013 році. Згідно з матеріалами справи, під час закупівлі обладнання і меблів для Центру надання адміністративних послуг Сокальської РДА чиновниця підписала накладні про отримання товарів від двох фізичних осіб – підприємців  на загальну суму 49,64 тис. грн. Але при цьому реально було проставлено товару лише на 14,92 тис. грн.

Факт нестачі обладнання і меблів на 34,72 тис. грн у поліції виявили лише у липні 2016 р.

На суді свою вину чиновниця визнала частково, і, зокрема, сказала, що «підписала накладні під тиском голови Сокальської РДА, щоб пройшла проплата коштів». Умислу на заволодіння коштами, за її словами, в неї не було, і товар вона не отримувала.

Один з підприємців на суді, як свідок, підтвердив твердження чиновниці про те, що вона не отримувала товар. Він також повідомив, що він спочатку отримав гроші за непоставлений товар і лише потім придбав його.

Дисциплінарна комісія Сокальської РДА у вересні 2016 року рекомендувала у поданні голові РДА звільнити чиновницю з державної служби, проте звільнення так і не відбулося, оскільки вона була відсторонена від посади ухвалами суду. У жовтні 2016-го та у березні 2017-го чиновниця подавала, як службова особа, річні електронні декларації до НАЗК. Згідно з ними, ані вона, ані її чоловік ніякого рухомого та нерухомого майна не мають.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Мостищині прокуратура повернула державі 4 га землі вартістю понад 3,8 мільйонів гривень

Городоцькою місцевою прокуратурою у порядку господарського ...