Home / Кримінальні події / Кримінальні події Сокальщини з 27 липня по 4 серпня

Кримінальні події Сокальщини з 27 липня по 4 серпня

27 липня з будинку жителя Сокаля гр. Д. невідома особа викрала гроші та вироби із золота на загальну суму 123,9 тис. грн. Крадія розшукуємо.

31 липня житель с. Волсвин гр. Б. поцупив гроші в сумі 1100 грн. з господарства односель-чанина гр. Б.

Того ж дня по вул. Шептицького у м. Сокаль двоє невідомих жінок шахрайським способом, під виглядом зняття порчі, незаконно заволоділи виробами із золота та пластиковими картками гр. П. Їх розшукуємо.

1 серпня жителька с. Острів гр. Г. пові-домила, що з приміщення її майстерні викрали п’ять ножів до столярного верстата, фрезерну головку та електродвигун. Їх поцупив її односельчанин гр. Н. Цей факт перевіряємо.

2 серпня надійшло повідомлення про те, що з території ПП "Козацький курінь" викрали металеві вироби на загальну суму 10 тис. грн. Це справа рук жителя с. Острів гр. Н.

4 серпня по вул. Яворницького у м. Сокаль невідома особа зірвала з шиї гр. М. золотий ланцюжок з підвіскою. Особу злочинця встановлюємо.
В ніч на 7 серпня невідома особа, зір-вавши навісний замок на дверях майстерні у с. Сілець, викрала звідти електрофорез, вартістю 1 тис. грн. Крадія розшукуємо.

Олена ЛАЗО,
заступник начальника СДІМ Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській обл.

ПОРАНИВ НОЖЕМ

Пиятики рідко коли закінчуються добром. Ось і в с. Тартаків 11 липня чоловіки добряче хильнули "оковитої" і почали з’ясовувати стосунки. 49-річний місцевий житель, раніше судимий,  поранив ножем у груди товариша по чарці. Останнього відвезли у Сокальську центральну районну лікарню.

Наш кор

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Поліція затримала мешканця Соснівки за серію крадіжок у Червонограді

23 вересня, було затримано 35-річного жителя ...