Home / Кримінальні події / В Червонограді відкрили оновлений сервісний центр МВС

В Червонограді відкрили оновлений сервісний центр МВС

У Червонограді відбулося офіційне відкриття оновленого сервісного центру МВС. Про це йдеться у повідомленні головного сервісного центру МВС.

Центр облаштували у новому приміщенні. Тепер там можна значно швидше зареєструвати авто, замінити необхідні дані в свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу або ж скласти іспити на право керування.

Сервісні центри МВС нового зразка побудовані за принципом прозорого офісу й оформлені в єдиному візуальному стилі. Завдяки електронній черзі, сучасній інформаційній системі, планшету оцінки якості обслуговування, процес отримання послуг для громадян значно спростився. Тож, як запевняють його працівники, усі послуги займатимуть від 30 хвилин до 2 годин.

У Червоноградському МРЕВі працює 9 спеціалістів, які планують обслуговувати за день близько 100 мешканців Червонограда, Сокальського і Радехівського районів. І ще серед послуг центру: замовлення довідки про несудимість он-лайн, перевірка своїх знань з ПДР на безкоштовному тренажері й ознайомлення з інструкцією для тих, хто хоче вперше отримати водійське посвідчення. А ще центри є інклюзивними, тому обладнані полицями з книгами та дитячими куточками.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Городоччині до 4 років ув’язнення засудили грабіжника

За процесуального керівництва Городоцької місцевої прокуратури, ...