Home / Кримінальні події / У Сокалі побили надмогильні пам’ятники на старому цвинтарі

У Сокалі побили надмогильні пам’ятники на старому цвинтарі

Шокуючий факт вандалізму стався в Сокалі на старому цвинтарі. Хулігани в ніч з 8 на 9 квітня, в районі третьої та четвертої доріжок потрощили хрести на надмогильних пам'ятниках. Руйнували хаотично: десь по одному, а десь по декілька відразу. Нараховано 38 зруйнованих надмогильних пам’ятників. За яким принципом вандали діяли, не зрозуміло, адже руйнували як старі, так і нові, дорогі й дешевші.

Правоохоронні органи проводять розслідування.

Неймовірно важко передати біль тих людей, над могилами родичів яких так поглумилися нелюди.

Начальник Сокальського відділення поліції Володимир Яріш наголосив, що вже перевірили декількох підозрюваних. Він запевнив, що конкретного мотиву вчинення злочину не має, швидше за все такі дії вчинили люди (людина) з психічними розладами, або перебуваючи під дією наркотичних речовин.

Слідство триває, перевіряють усі можливі варіанти та інформацію, яка надходить від можливих свідків. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 297 КК України (наруга над могилою, – карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років).

В. Яріш звернувся до всіх, хто щось бачив чи чув, з проханням особисто телефонувати до нього (0973161747). За необхідності, інформація буде анонімною. 

Завдяки спільним діям поліції та громадськості треба встановити і справедливо покарати нелюдів, які так познущалися над могилами покійних, завдавши моральної і матеріальної шкоди багатьом родинам.

Юлія СОРОЧУК, позаштатний кореспондент газети «Голос з-над Бугу».

Фото автора.

     

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Внаслідок зіткнення  “БМВ” та “Ауді” на Львівщині травмовано двоє осіб

Дорожньо-транспортна пригода сталась 13 липня близько ...