Home / Кримінальні події / Влада Сокаля дозволила встановленню дитячого спортмайданчика в центрі міста з порушенням правил безпеки

Влада Сокаля дозволила встановленню дитячого спортмайданчика в центрі міста з порушенням правил безпеки

Прокуратура району перевірила додержання органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування вимог Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей". Під час перевірки в Сокальській міській раді встановлено, що з 27. 06. 2014 р. у м. Сокаль, по вул. Шептицького, біля кінотеатру "Мир", встановлено та працює дитячий спортивний майданчик, в якому знаходиться також і "Батут", на який немає усіх необхідних дозвільних документів та робота якого здійснюється з порушенням техніки безпеки.    

Вказаний спортивний дитячий атракціон згідно з Правилами будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки, затверджених наказом МНС від 1. 03. 2006 р. за №110, повинен мати: висновок про допуск атракціону до експлуатації; сертифікат про те, що матеріал з якого він зроблений, відповідає екологічним нормам; висновок про технічний огляд; паспорт на атракціон; протокол випробування; інструкцію з техніки безпеки та інше.

Проте жодного із перелічених документів у Сокальській міській раді не виявлено, що свідчить про порушення норм діючого законодавства України щодо встановлення та експлуатації дитячих атракціонів. Зазначені порушення є недопустимими, оскільки загрожують життю та здоров'ю дітей.

За результатами проведеної перевірки прокуратурою району внесено подання про усунення виявлених порушень законодавства, причин та умов, що їм сприяли, притягнення винних осіб до відповідальності та зобов'язано Сокальську міську раду скасувати дозвіл на розміщення дитячого спортивного атракціону.

Георгій НЕКРИЛОВ, прокурор району.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Здавши у ломбарді свій телефон, дрогобичанин звернувся у поліцію із заявою про його крадіжку

За завідомо неправдиве повідомлення про вчинення ...