Home / Кримінальні події / За ухилення від мобілізації – буцегарня

За ухилення від мобілізації – буцегарня

За процесуального керівництва прокуратури Сокальського району Львівської області 19.02.2015 р. завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні про обвинувачення військовозобов’язаного в ухиленні від призову за мобілізацією на підставі Указу Президента України від 21.07.2014 року «Про оголошення часткової мобілізації» за ознаками злочину, передбаченого ст. 336 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений, будучи військовозобов’язаним, належно повідомленим про проведення на території України часткової мобілізації до Збройних сил України, на підставі Указу Президента України №607 від 21.07.2014 року «Про оголошення часткової мобілізації» був викликаний та призначений для проходження військової служби за мобілізацією на особливий період. В подальшому, отримавши повістку та будучи згідно з висновком військоволікарської комісії придатним до проходження військової служби, без поважних причин у визначений час не прибув до Сокальсько-Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату, таким чином порушив порядок комплектування Збройних сил України та ухилився від призову за мобілізацією. 

19.02.2015 р. вказаній особі повідомлено про підозру в ухиленні від призову за мобілізацією, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 336 КК України та того ж числа скеровано обвинувальний акт у даному кримінальному провадженні до Сокальського районного суду для розгляду по суті.

Завдяки принциповій позиції державного обвинувача, вироком Сокальського районного суду від 24.03.2015 р. обвинуваченого визнано винним в ухиленні від призову за мобілізацією та засуджено за ст. 336 КК України до реального відбуття покарання у вигляді позбавлення волі строком на два роки.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Львівщині під колесами мікроавтобуса загинув пішохід

Дорожньо-транспортна пригода трапилася 13 жовтня близько ...