Home / Кримінальні події / В Червонограді заступника мера взято під варту
заступника мера червонограда

В Червонограді заступника мера взято під варту

29 серпня 2018 року, у Червоноградській міськраді львівськими правоохоронними органами спеціального призначення було затримано заступника міського голови із питань діяльності виконавчих органів. А вже 31 серпня, слідчий суддя Галицького районного суду м. Львова Городецька Л.М відсторонив посадовця від роботи. Заступника мера підозрюють в отриманні неправомірної вигоди. Проте, на засіданні виконавчого комітету, міський голова Червонограда А. Залівський повідомив присутнім, що під час обшуку робочого кабінету та квартири підозрюваного – “хабара” знайдено не було та на руках держслужбовця спецвідбитків також не виявлено.

На даний момент відомо із ухвали суду , що заступника міського голови (чоловічої статі) затримано та відсторонено від посади строком на 2 місяці та взято під варту з утриманням у ДУ “Львівська установа виконання покарань №19”. Це зроблено для того, щоб посадовець не міг незаконними засобами впливати на свідків, протиправно перешкоджати кримінальному провадженню, зокрема негативно впливати на хід досудового розслідування, перешкоджати встановленню істини у справі, узгоджувати свої показання з показанням інших осіб, які визнані свідками у справі.

“На даний час органом досудового розслідування ще не допитано усіх свідків та не вилучено усіх документів, які мають важливе значення для встановлення обставин вчинення кримінального правопорушення”, – зазначається в ухвалі Галицького райсуду.

Тривають слідчі дії.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Львівщині судитимуть закарпатця, який до смерті побив людину та 2 роки переховувався від правоохоронців

За процесуального керівництва Радехівської місцевої прокуратури ...