Home / Поезія / ДЯКУЙ КОЖНІЙ ПОРІ РОКУ

ДЯКУЙ КОЖНІЙ ПОРІ РОКУ

Третя поетична збірка червоноградської поетеси, члена літературно-мистецького об’єднання «Третій горизонт» Ольги Голузинець «У кожної пори – краса для дітвори» /Львів: Плай, 2010 р./ засвідчує про пошук нових форм та виражальних засобів автора. Вона прагне якомога краще, образніше емоційніше донести до малого читача свою думку. Збірка адресована дітям дошкільного та молодшого шкільного віку. У ній яскравими барвами слова змальовано чотири пори року.

У кожної людини є улюблена пора року – чи то літо, чи то весна… Є це й в автора. Але Ольга Голузинець розкрила образним словом усі найпрекрасніші миті, свідомо приховуючи те, що любить сама. Можливо справді ніколи не буває поганої погоди. А що кому до вподоби, то хай вже з’ясовує маленький читач.

Деякі вірші Ольги Голузинець композитором Світланою Холянівською покладено на музику. Тож окрасою видання стали й пісні з нотним супроводом. Ще одна особливість збірки – вона ілюстрована кольоровими фоторепродукціями вишивок, використаних замість традиційних малюнків.

Як і годиться у виданні для дітей, вражає якісний друк. Віддруковано книжечку приватним підприємцем Зеновієм Шалаєм.

Тарас ЛЕХМАН, м. Червоноград.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Новорічний вірш

НОВОРІЧНЕ В Новорічну казкову ніч Закружляють ...